(5)
Francja
(2)

Liczba oddanych głosów: 7

Koniec meczu. Holandia wygrała z Francją 2:0. Taki wynik oznacza, że do Dywizji B spadają Niemcy.

2:0 dla Holandii! Piękny strzał podcinką w wykonaniu Depaya. Lloris bez szans.

Rzut karny dla Holendrów po faulu Sissoko na de Jongu.

Mbappe strzela z rzutu wolnego, ale piłkę przejmują obrońcy i Holandia rusza z kontrą. Znów, niebezpieczną. De Jong zmusił do najwyzszego wysiłku Llorisa.

• 86. min.

Promes zmienia Bergwijna. To pierwsza u Holendrów.

• 83. min.

Babel doskonale przyjął piłkę, obrócił się, zszedł do środka i huknął ponad bramką.

• 80. min.

Ostatnia zmiana u Francuzów: N'Zonzi schodzi, w jego miejsce Ndombele.

• 75. min.

Lloris kolejny raz ratuje zespół przed utratą bramki. Strzelał Depay.

• 74. min.

Griezmann w trudnej pozycji, ale jeszcze zdołał oddać strzał. Cillessen pewnie chwycił piłkę.

• 73. min.

Depay sprytnie uderzył z rzutu wolnego - po ziemi, piłka odbiła się od nierówności, ale Lloris nie dał się zaskoczyć.

• 71. min.

Pavard ukarany za faul na Babelu tuż za polem karnym. Szansa dla Holendrów.

• 70. min.

Po zmianach Francuzi wzięli się do roboty i coraz śmielej atakują. Holendrzy na razie dość zdyscyplinowani, a gra z kontry też im odpowiada.

• 65. min.

Dwie zmiany w reprezentacji Francji: Girou i Matuidi, a w ich miejsce Dembele i Sissoko.

• 60. min.

Fantastyczne dośrodkowanie Depaya, Dumfries wyskoczył wysoko w górę. Lloris odbił piłkę, ale dopadł do niej znów Dumfries. Poprawka też wybroniona przez francuskiego bramkarza.

• 60. min.

Kolejna okazja dla Holendrów. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową van Dijka. Obok bramki.

• 58. min.

Digne doczekał się żółtej kartki. Wyprostowaną nogą zaatakował Dumfriesa.

• 52. min.

Holendrzy napierają, a Depay mógł podwyższyć na 2:0. Spore szczęście Francuzów, że piłka nie odbiła się od słupka do bramki.

• 50. min.

Mocne uderzenie Babela. Gdyby piłka nie odbiła się od nogi jednego z obrońców, byłoby już 2:0.

Statystyczna ciekawostka. Frenkie de Jong miał dwa razy tyle kontaktów z piłką co najlepszy z Francuzów - Matuidi.

Gramy! Druga połowa meczu Holandia - Francja.