1 0

Odśwież
28
Porażka Borussii na Zczuba.tv

Borussia od początku spotkania nie potrafiła przejąć inicjatywy i podyktować swoich warunków gry. Na przestrzeni całego spotkania BVB oddało tylko cztery celne strzały, przy siedmiu rywala. Zawiódł Robert Lewandowski, który nie potrafił znaleźć sobie miejsca za plecami Barriosa.

Jedyny gol tego meczu padł po bardzo ładnej akcji Becka. Pomocnik pognał prawą stroną, dograł dokładną piłkę doi Ibisevicia, który spokojnie strzelił obok zdezorientowanego Weidenfellera

II połowa

90. min. +4 Koniec meczu!

90. min. +3 Coś niesamowitego! Barrios myli się w kluczowej sytuacji, trafiając z pięciu metrów w bramkarza!

87. min. To mógł być gol sezonu! Potężna bomba Ibisevicia trafia jednak w poprzeczkę!

85. min. Borussia wciąż nie potrafi sforsować dobrze zorganizowanej obrony gospodarzy

78. min. Mogło być 2:0 dla gospodarzy! Rzut rożny, mocny strzał głową Ibisevicia, piłka o pół metra mija bramkę Weidenfellera

72. min. Dobrze rozegrany rzut rożny, Subotić najwyżej wyskoczył w polu karnym, ale nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki.

63. min. Gol dla Hoffenheim. Kapitalna akcja prawą stroną Becka, podanie do Ibisevicia, a ten na wielkim spokoju umieszcza piłkę w siatce!

62. min. Robert Lewandowski schodzi. Na placu gry pojawił się Błaszczykowski

61. min. Świetne podanie Lewandowskiego do Grosskreutza, ten szybko oddaje piłkę do Barriosa, ale Paragwajczyk skiksował przy próbie przyjęcia piłki

58. min. Cudowne, potężne uderzenie Da Silvy z dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki o 30-40 centymetrów

52. min. Bardzo efektowna akcja Borussii. Barrios zgrał piłkę do Grosskreutza, ten pognał z nią kilkadziesiąt metrów i wycofał do Lewandowskiego. Polak dobrze skleił sobie futbolówkę, ale jego strzał został zablokowany

47. min. Kapitalna parada Weidenfellera! Ibisević zbiegł do boku pola karnego, huknął co sił, ale bramkarz Borussii w wyśmienity sposób zatrzymał strzał w długi róg swojej bramki

46. min. Rozpoczynamy drugą część meczu

I POŁOWA

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy meczu. Wyrównany, ciekawy mecz z kilkoma sytuacjami bramkowymi

44. min. Kontuzjowany Bender musi opuścić boisko. Na placu gry pojawia się Da Silva

38. min. Borussia wciąż utrzymuje wysoką przewagę nad rywalem. Piłkarze Kloppa nie mogą znaleźć recepty na dobrze broniący zespół Hoffenheim

35. min. Niesamowite! Robert Lewandowski marnuje wyśmienitą okazję. Polak otrzymał podanie od Grosskreutza, znalazł miejsce kilka metrów przed bramką, ale uderzył nad poprzeczką!

28. min. Wrzutka z głębi pola w pole karne Borussii, gdzie jest spory tłok. Weidenfeller jednak pewnie puszcza piłkę

19. min. Vukcevic strzela na bramkę Weidenfellera, jednak zbyt słabo i bramkarz BVB bez problemu broni strzał

18. min. Żółta kartka dla Braafheida za brutalny faul na Goetze. Rzut wolny jednak bez zagrożenia bramkowego

16. min. Hoffenheim wyraźnie przejęło inicjatywę. Tym razem z dystansu próbował Rudy, jednak jego płaski strzał wyjątkowo niecelny

12. min. Znów groźny strzał głową - tym razem Ibisevicia. Weidenfeller był jednak na posterunku i cudem ratuje Borussię przed utratą bramki

10. min. Alaba strzela głową po wrzutce ze skrzydła, jednak piłka przechodzi nad poprzeczką Borussii

6. min. Początek meczu wyraźnie pod dyktando gości, jednak Lewandowski w ataku na pole karne gości zablokowany przez obrońców