(1)
Belgia U-21
(0)

Liczba oddanych głosów: 1

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację z meczu Włochy - Polska. Już od 21:00!

Hiszpanie mają 3 pkt, Belgia 0. Od 21:00 mecz Włochy - Polska. Remis w meczu Hiszpanów z Belgami byłby dla nas dużo lepszy.

Koniec! Hiszpania wygrała po męczarniach, ale w pełni zasłużenie!

• 88. min.

Hiszpanie jednak doczekali się!

• 86. min.

Fornals na 2:1!

• 86. min.

GOOOL DLA HISZPANII!

• 86. min.

Kolejny strzał Belgów! Hiszpanie nie mają już sił?

• 82. min.
  • 82. min.

Szansa Belgów! Źle broni bramkarz Hiszpanii, dobitka zablokowana

• 82. min.

Rafa Mir prosto w bramkarza

• 80. min.

Była świetna szansa na kontrę dla Belgów, ale ją zmarnowali! Iseka pogubił się w polu karnym Hiszpanii

• 75. min.

Hiszpanie są przy piłce przez 64%25 czasu. Więcej strzelają, a mimo to wciąż remisują

• 74. min.

Od paru minut nic się nie dzieje. Jakby drużyny zbierały siły na ostatnie minuty

• 70. min.

20 minut do końca. Czyżby remis? To dla nas świetny wynik, bo jeśli wygramy, to przy remisie Hiszpanów z Belgami mamy awans do półfinału!

• 68. min.

Bramka Belgów ostrzeliwana! Rozpaczliwa obrona Belgów, broni ich bramkarz dwa razy! Hiszpanie marnuję kolejne okazje!

• 62. min.

Kolejna piękna akcja Hiszpanów! Ale pograli! Ceballos jednak uderzył ponad bramką!

• 60. min.

Hiszpanie tworzą kolejne sytuacje, ale brakuje mi dokładności. Belgowie czekają tylko na kontry i stałe fragmenty gry