Hertha Berlin

2 3

• KONIEC MECZU

120. min.

KONIEC. Bayern Monachium w ćwierćfinale Pucharu Niemiec! Robert Lewandowski kończy mecz z asystą i żółtą kartką na koncie.

• 118. min.

Dwie minuty - tyle dzieli Bayern Monachium od awansu do ćwierćfinału Pucharu Niemiec.

• 105. min.

Pierwsza połowa dogrywki zakończona. Przed nami jeszcze kwadrans. Bayern dominuje i wygląda na to, że powinien utrzymać prowadzenie do końca.

• GOOOOOOL

98. min.

GOOOOOOOL! Bayern Monachium obejmuje prowadzenie! Fantastyczna asysta Roberta Lewandowskiego. Na listę strzelców wpisuje się Kingsley Coman!

• 91. min.

Rozpoczynamy dogrywkę!

KONIEC. Ale tylko regulaminowego czasu gry, który zakończył się wynikiem 2:2. Przed nami dogrywka.

• 87. min.

Bayern dominuje w końcówce, ale wykazuje się ogromną niedokładnością. Gra chaotycznie i niechlujnie. A Hertha? Gra jeszcze gorzej, bo ogranicza się tylko do wybijania piłek.

• 80. min.

Do końca spotkania 10 minut. Obydwie drużyny starają się nie podejmować już zbędnego ryzyka, jakby czekały na dogrywkę.

• 70. min.

Tymczasem w innym meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec na boisku pojawił się Dawid Kownacki. Polak debiutuje w barwach Fortuny Duesseldorf, która przegrywa 0:3 z Schalke.

• GOOOOOOL

67. min.

Fatalny błąd Hummelsa! Mamy wyrównanie! Obrońca Bayernu próbował zagrać głową do bramkarza, ale zamiast do kolegi z zespołu podał prosto do Daviego Selke, napastnika gospodarzy, który bezlitośnie wykorzystał jego pomyłkę i posłał piłkę do bramki.

• 54. min.

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Alaba zagrał do Lewandowskiego, ale Polaka ubiegł bramkarz gospodarzy.

• GOOOOOOL

48. min.

I znowu mocny początek! Bayern podwyższa prowadzenie, a po raz kolejny na listę strzelców wpisuje się Serge Gnabry!

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobry początek, dobry drugi kwadrans, poprawne ostatnie 15 minut. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie równie ciekawa, co początkowe 30 minut pierwszej.

• 37. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Herthy! Gnabry zagrał mocno w pole karne, piłka odbiła się od Comana i spadła pod nogi Lewandowskiego. Ten szybko się z nią obrócił, ale został przewrócony przez obrońcę gospodarzy. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia i nakazał kontynuowanie gry.

• 30. min.

James Rodriguez próbował przedrzeć się lewym skrzydłem i dośrodkować w pole karne. Jego podanie zablokował jednak obrońca gospodarzy.

• 25. min.

Spore problemy ma teraz Hertha. Bayern atakuje coraz groźniej, i jeśli tak dalej będzie to wyglądać, to kolejna bramka dla gości będzie kwestią kilkunastu minut.