• KONIEC

KONIEC MECZU! CHORWACJA JEDZIE NA MUNDIAL!

• 90. min. + 1

Ostatnia zmiana w meczu. Za Modricia wszedł Mitrović.

Pelkas przed wyborną szansą do zdobycia gola, ale uderzył baaaardzo niecelnie. Grecy są bezradni.

• 87. min.

Ależ szansa Greków! Z pierwszej piłki mocno uderzał Manolas, ale mimo problemów ze złapaniem piłki dobrze zachował się Subasić. To pierwszy celny strzał w tym meczu!

• 86. min.

Ivan Perisić opuszcza boiska, w jego miejsce wchodzi Ante Rebić.

• 82. min.

Strzał z dystanstu Fortounisa dobrze blokuje Lovren. Rzut rożny dla Greków.

• 79. min.

Piłka w siatce bramki Subasicia, ale sędzia odgwizduje spalonego. Nadal mamy 0:0.

• 78. min.

Na boisku pojawił się Kramarić, który zmienił Kalinicia.

• 77. min.

Grecy grają jakby remis dawał im awans na mundial. Chorwaci absolutnie nie kwapią się do szaleńczych ataków, tylko spokojnie rozbijają kolejne próby gospodarzy.

• 70. min.

Tym razem przed szansą na strzał z rzutu wolnego Grecy, Piłka ustawiona na ok. 25. metrze.

• 68. min.

Kolejny raz pewnie chorwacki bramkarz wyłapuje mocne dośrodkowanie z lewej strony.

• 66. min.

Dobra kontra gospodarzy. Piłka odbijała się jak we fliperach od obrońców Chorwacji i jakimś cudem trafiła w ręce Subasicia.

• 66. min.

Kolejne fatalne wrzucenie piłki w pole karne. Łatwo poradził sobie z chwytem piłki Karnezis.

• 65. min.

Faul Mitroglou na trzydziestym metrze przed bramką Karnezisa. Do piłki podchodzi Modrić. Może wreszcie uda mu się dobrze dośrodkować.

• 59. min.

Dwie zmiany w zespole Greków. Za Bakasetasa wchodzi Gianniotas. W miejsce Christodoulopoulosa pojawił się Fortounis.

• 58. min.

Ajjj! Powinno być 1:0! Mocne płaskie uderzenie Mitroglou, ale piłki minimalnie przeszła obok słupka Subasicia.

• 56. min.

Statystyka strzałów:

Strzały: 4 - 5

Celne: 0 - 0

• 51. min.

Dobre wysokie dośrodkowanie na pole karne Subasicia i Grecy wywalczyli rzut rożny.

• 49. min.

Początek drugiej połowy bez fajerwerków. Chorwaci mądrze bronią się przed atakami gospodarzy.