Lechia Gdańsk
(4)

Liczba oddanych głosów: 5

• 90. min. + 4

Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 2:1 i jest w półfinale. Dzięki, że byliście dziś z nami!

• GOOOOOOL

90. min. + 4

Pewny strzał Angulo, Alomerović bez szans i KONIEC MECZU! Lechia Gdańsk w półfinale Pucharu Polski.

• PILNE

90. min. + 3

Rzut karny dla Górnika Zabrze! Ręka Michała Nalepy. Piłkę ustawił Igor Angulo.

• 90. min. + 2

Michalak wyszedł sam na sam z Martinem Chudym, ale strzelił wysoko nad bramką. Fatalne pudło.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• 86. min.

Górnik jeszcze walczy, jeszcze próbuje, ale Lechia kontroluje grę.

• GOOOOOOL

84. min.

Koniec marzeń Górnika Zabrze! Drugi gol dla Lechii! Świetny strzał z dystansu Makowskiego!

• 80. min.

Dziesięć minut do końca. Górnik atakuje, ale piłkarzom Marcina Brosza brakuje dziś skuteczności.

• 77. min.

Lechia mogła zamknąć ten mecz. Bardzo groźny kontratak, ale obrońcy Górnika zablokowała strzał Araka.

• 75. min.

Jimenez minął dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk, ale nie oddał strzału. Alomerović w idealnym momencie wybiegł z bramki.

• 72. min.

Górnik atakuje, Lechia się broni i czeka na kontrataki.

• 69. min.

Kolejna sytuacja Górnika Zabrze! Wolsztyński świetnie zagrał piłkę w pole karne do Angulo, a strzał Hiszpana zablokował Michał Nalepa.

• 66. min.

Bardzo dobry strzał Ishmaela Baidoo z 16. metra. Skuteczna interwencja Alomerovicia.

• 64. min.

Górnik Zabrze miał szansę na wyprowadzenie szybkiego ataku, ale Igor Angulo kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

• 58. min.

Indywidualna akcja Michalaka i bardzo niecelny strzał. Groźna kontra Lechii.

• 49. min.

Dużo walki, mało jakości na początku drugiej połowy.

GRAMY! Czas na drugą połowę.

• 45. min.

Górnik miał kilka dobrych okazji na gola, ale ich nie wykorzystał. Lechii wystarczył idealny strzał Maka. Czekamy na kolejne emocje po przerwie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Lechia Gdańsk prowadzi po fenomenalnym golu Michała Maka.