Jagiellonia Białystok
(7)

Liczba oddanych głosów: 7

• 92. min.

Jagiellonia przegrywa 1:3, ale wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku. Polski klub wstydu nie przyniósł ( jako jedyny polski klub), ale Gent był po prostu lepszy.

• 91. min.

Koniec meczu!

• 91. min.

Ostatnia szansa Jagiellonii. Strzał z 20 metrów, ale wysoko nad bramką

• 88. min.

GOOOOOOOOOOOL 3:1! Kapitalne zmiany. Tym razem strzela David. Jagiellonia jest już rozbita.

• 85. min.

No niestety, 16 sierpnia odpadną wszystkie polskie drużyny

• 85. min.

Schodzi z boiska Frankowski, wchodzi Wójcicki

• 83. min.

Yaremczuk niedawno pojawił się na boisku, a teraz wpadł w pole karne i siłowym uderzeniem daje Belgom prowadzenie. To jest chyba koniec szans. Bardzo szkoda tej bramki

• GOOOOOOL

82. min.

GOOOOOOOOOOLL dla Gentu! Niestety, koniec szans. Jagiellonia jako ostatnia dawała nadzieje, ale one własnie teraz legły w gruzach

• 82. min.

Kapitalna interwencja Kelemena! Strzelał David, który dopiero co pojawił się na boisku

• 80. min.

Lech przegrał swój mecz z Genkiem 1:2. W walce o IV runde jest już tylko Jagiellonia

• 80. min.

10 minut do końca

• 80. min.

Karol Świderski pojawia się na boisku

• 80. min.

Dompe schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Limbombe

• 78. min.

Dompe strzela w poprzeczkę! UFFF wracamy z dalekiej podróży..

• 76. min.

Kolejna zmiana w Gent. Schodzi groźny dzisiaj Awoniyi, w jego miejsce wchodzi David

• PILNE

74. min.

UFFF! Rykoszet po strzale Verstraete! Piłka lobuje Kelemena, ale spada za bramką! Będzie rożny

• 72. min.

ALEŻ BLISKO GOLA! Kapitalna wrzutka, piłka zatańczyła między nogami obrońcy, dopada do niej Bezjak, ale strzał zablokowany!

• 70. min.

Ależ szybka akcja Jagiellonii! Sheridan w uliczkę do Bezjaka. Bezjak strzela z pierwszej piłki z 25 metrów i broni Kalinić. Będzie rożny

• 70. min.

20 minut - tyle zostało Jagiellonii Białystok