07.06.2019, godzina 10:00

Francja

3 1

• KONIEC. Niestety Francuzi wygrywają trzeciego seta 25:20, a cały mecz 3:1. Trójkolorowi wciąż są niepokonani, natomiast siatkarze Vitala Heynana mają już na koncie dwie przegrane w tegorocznej edycji Ligi Narodów (wcześniej przegrali bowiem z Brazylią).

• IV SET

24:20 Polacy jeszcze walczą i zmniejszają stratę do czterech punktów!

• IV SET

24:18 Potężny atak Patry'ego i kolejny punkt dla Francuzów. Piłka meczowa dla rywali Polaków.

• IV SET

23:16 Francuzi psują coraz więcej zagrywek, ale i tak utrzymują siedem punktów przewagi.

• IV SET

21:15 Kolejna przesunięta krótka Brizarda. Francuzom brakuje już tylko czterech punktów do wygrania meczu.

• IV SET

20:15 Autowa zagrywka Muzaja. Francuzi coraz bliżej wygrania meczu.

• IV SET

18:14 Błąd Francuzów! Polacy zmniejszają stratę.

• IV SET

18:13 Polacy jeszcze walczą. Muzaj blokuje atak rywali.

• IV SET

18:12 Polacy kompletnie nie radzą sobie z rywalami. Tracą do nich już sześć punktów, a Vital Heynen prosi o drugi czas.

• IV SET

16:11 Niestety nie wygląda to najlepiej. Na drugą przerwę techniczną Francuzi schodzą z pięcioma punktami przewagi.

• IV SET

14:9 Popiwczak kolejny raz zablokowany. Przewaga Francuzów wynosi już pięć punktów.

• IV SET

Niepokojące informacje dotyczące Szalacha. Polski zawodnik doznał kontuzji ręki i nie dokończy dzisiejszego spotkania. Zamiast tego uda się do szpitala na badania.

• IV SET

5:6 Kolejna nieudana zagrywka Francuzów. Polacy cały czas z jednopunktowym prowadzeniem.

• IV SET

3:4 Polacy dobrze rozpoczynają czwartego seta. Biało-czerwoni wychodzą na prowadzenie.

• PILNE

III SET

24:26 TAK JEST! Polska wygrywa trzeciego seta, gramy dalej!

• III SET

24:24 Trzeci set na przewagi!

• III SET

21:23 Niecelna zagrywka Francuzów! Polacy utrzymują dwupunktowe prowadzenie!

• III SET

20:22 Polacy popełniają coraz więcej błędów w przyjęciu. Ich przewaga stopniała do dwóch punktów. Vital Heynen prosi o przerwę.