• KONIEC MECZU

93. min.

Dziękujemy za udział w relacji.

Liga Narodów. Francja pokonała Niemców

Reprezentacja Francji pokonała Niemcy 2:1 w meczu trzeciej kolejki Ligi Narodów. Zwycięstwo mistrzom świata dał strzelec dwóch goli - Antoine Griezmann.

• 93. min.

KONIEC! Reprezentacja Francji wygrywa z Niemcami 2:1! Za nami świetne spotkanie, które przybliżyła Trójkolorowych do awansu do fazy pucharowej Ligi Narodów. Niemców przybliżyła jednak do spadku do Dywizji B.

• 93. min.

I ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Steven N'Zonzi wchodzi za N'Golo Kante.

• 91. min.

Zmiana w reprezentacji Francji. Z boiska schodzi Antoine Griezmann, a w jego miejsce na boisku pojawia się Tanguy Ndombele, 21-letni zawodnik Olympique Lyon.

• 88. min.

Trzecia zmiana w reprezentacji Niemiec. Schodzi Serge Gnabry, wchodzi Thomas Muller.

• 85. min.

A jeżeli chodzi o serie i rekordy, to gol Griezmanna z rzutu karnego był jego trzecim strzelonym Niemcom. Tak często nie strzelał żadnej innej drużynie narodowej.

• 83. min.

Niemcy zakończyli tylko jedno spotkanie bez straty gola w 2018 roku. Na jedenaście rozegranych. Tak słabo ostatni raz grali 54 lata temu.

• 80. min.

Do 60. minuty reprezentacja Niemiec zdecydowanie przeważała, ale później to Francuzi zaczęli stwarzać coraz większe zagrożenie. Gospodarze na 10 minut przed końcem prowadzą 2:1. Świetne widowisko na Stade de France!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOOOL! Francuzi wychodzą na prowadzenie! Griezmann perfekcyjnie wykonuje rzut karny, Neuer kompletnie nie wyczuł jego intencji!

• 78. min.

Rzut karny dla Francuzów! Mbappe zagrał do Matuidiego, ten wbiegł w pole karne, gdzie został przewrócony przez Hummelsa.

• 77. min.

Pogba próbował uderzać z dystansu, ale piłkę po jego uderzeniu zablokował... Mbappe, który wbiegał w pole karne. Zawodnik PSG dla kolegi grającego na co dzień w Manchesterze United był chyba po prostu za szybki.

• 76. min.

Bardzo dobra akcja dwójkowa Kimmicha i Wernera. Ten drugi w jej ostatniej fazie zagrał jednak niecelnie w pole karne.

• 75. min.

Zmiana w reprezentacji Niemiec. Julian Draxler zmienia Leroya Sane.

• 67. min.

Ależ potężne uderzenie Gnabry'ego! Pomocnik Niemców zszedł ze skrzydła i strzelił mocno na bramkę Llorisa. Bramkarz gospodarzy zdołał jednak odbić piłkę.

• 64. min.

Griezmann znowu próbował, tym razem z rzutu wolnego, ale uderzył bardzo niecelnie.

• GOOOOOOL

62. min.

GOOOOOL dla Francji! Gospodarze rzadko tworzyli sytuacje podbramkowe, ale teraz kompletnie zaskoczyli Niemców! Hernandez mocno dośrodkował w pole karne, a Griezmann fantastycznie uderzył piłkę głową! Manuel Neuer był bez szans.

• 60. min.

Dynamiczna indywidualna akcja Gnabry'ego. Niemiec przedryblował kilkanaście metrów i uderzył ze skraju pola karnego. Piłkę zablokował jednak Kimpembe.

• 55. min.

Niemcy zaczynają się rozkręcać. Schulz popędził teraz lewym skrzydłem i zagrał w pole karne do Sane, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

• 50. min.

Druga część spotkania jak na razie toczy się w dużo spokojniejszym tempie. Niemcy kontrolują przebieg gry, a Francuzi próbują atakować, ale właśnie na próbach się zazwyczaj kończy.