Fiorentina

0 0

Odśwież
15
90. min. +4 Koniec meczu.

90. min. Sędzia przedłuża o cztery minuty, Gilardino i Mutu nie ustają w próbach, ale wciąż spełzają one na niczym.

85. min. Pięć minut do końca meczu. Tu już nic nie może się zdarzyć.

75. min. Fiorentina atakuje, ale nie wygląda na to, żeby te ataki mogły przynieść jej powodzenie. W tym meczu ciężko będzie o bramkę.

65. min. Boruc musiał kilka razy reagować, ale znowu częściej atakują gospodarze. W sumie nie dzieje się za wiele.

55. min. Żółta kartka dla Volty, który faulem zatrzymał błyskawicznie atakującego skrzydłem Mutu.

50. min. Połowa zaczęła się od ataków Fiorentiny. Goście jednak dzielnie się bronią.

46. min. Rozpoczęła się już druga część spotkania

II połowa

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy spotkania

41. min. Goście przeprowadzili jedną z niewielu groźnych akcji - mocno z dalekiego lewego skrzydła strzela Ziegler, a piłka po jego uderzeniu zmierzała w samo okienko, jednak wyśmienitym refleksem wykazał się Boruc, który mistrzowską paradą ratuje swój zespół od utraty gola

31. min. Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Palombo, jednak piłka przelatuje daleko od spojenia słupka z poprzeczką

20. min. Kolejna groźna sytuacja dla Fiorentiny! Valon Behrami mocno strzela z dystansu, ale piłkę pewnie broni Curci

11. min. Kolejna okazja dla gospodarzy, wrzutka z lewej strony boiska, ale Mutu źle trafia piłkę głową, a ta wylatuje poza pole karne

5. min. Na początku spotkania kilka niegroźnych ataków gości, jednak Boruc nie dał się zaskoczyć wrzutkami. Po chwili groźny kontratak Fiorentiny, ale Alberto Gilardino strzela mocno obok bramki