Kto zdobędzie Klubowe Mistrzostwo Świata?

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec spotkania! Corinthians klubowym mistrzem świata!

• 90. min. + 2

Piłka ląduje w bramce Corinthians po strzale Torresa, ale wcześniej sędzia przerwał grę. Hiszpan był na minimalnym spalonym

• PILNE

87. min.

Niesamowite! Torres marnuje 200-procentową okazję! Duże zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do Hiszpana, który był zupełnie niepilnowany stojąc 6 metrów przed bramką. Torres trafił prosto w Cassio.

• 79. min.

Chelsea jak bokser po ciężkim knockdownie. Nie potrafi się otrząsnąć po utracie gola. To Corinthians dłużej utrzymuje się przy piłce i jest bliższe strzelenia bramki

• GOOOOOOL

69. min.

Corinthians na prowadzeniu! Bardzo efektowna akcja zespołu z Brazylii. Trzy podania z pierwszej piłki otworzyły Danilo możliwość strzału na bramkę. Cahill odbił futbolówkę po uderzeniu rywala, ale ta trafiła do Guerrero. Były snajper m.in. Bayernu Monachium głową umieścił piłkę w bramce. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

• 62. min.

Paulinho bliski strzelenia gola! Mocne uderzenie z dystansu, piłka mija bramkę Cecha o niecały metr

• 57. min.

Coraz śmielsze ataki Corinthians przekładają się wyłącznie na stałe fragmenty gry. Drużyna z Brazylii ma coraz więcej rzutów rożnych, a to element, którym raczej nie zaskoczy londyńczyków...

• 51. min.

Znów Cassio ratuje swój zespół! Kapitalne podanie do Hazarda, ten wyprzedził obrońcę, stanął oko w oko z bramkarzem przeciwnika i przegrał pojedynek indywidualny

• 51. min.

Niemrawy początek drugiej połowy. Chelsea częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika

Rozpoczęła się druga połowa

• 45. min. + 1

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu

• 39. min.

Cudowna parada Cassio! Znakomicie rozegraną akcję kończył technicznym strzałem Moses. Były bramkarz m.in. PSV Eindhoven wyciągnął się jak długi i wybił piłkę na rzut rożny. Klasa światowa!

• 37. min.

Cassio znów ratuje zespół przed utratą gola! Cudowne podanie górą do Torresa, ten fantastycznie "skleił" piłkę, uderzył prostym podbiciem, ale bramkarz Corinthians, który w porę skrócił kąt, pewnie złapał piłkę.

• 34. min.

Niewiele brakowało, by gracze Corinthians wyszli na prowadzenie. Dobrze rozegrana piłka, podanie do Guerrero, ten z kilku strzelił bardzo niedokładnie. Do futbolówki dopadł jeszcze Emerson i z bardzo ostrego kąta trafił w słupek.

• 33. min.

Moses marnuje doskonałą okazję. Pomocnik Chelsea otrzymał dokładne podanie od Hazarda, ale nie zdołał odpowiednio ułożyć sobie piłki do strzału i po interwencji jednego z brazylijskich stoperów, uderzył niecelnie

• 29. min.

To mógł być gol! Fantastyczne podanie do Emersona, ten znalazł się w dogodnej sytuacji - stanął na 16. metrze, przed sobą miał tylko Cecha. Zdecydował się na natychmiastowy strzał. I zawiódł, huknął wysoko nad poprzeczką.

• 19. min.

Odważna próba strzału z dystansu Henrique. Piłka odbiła się od nóg jednego z obrońców, wytraciła swą prędkość i wpadła do koszyczka Cecha.

• 15. min.

Corinthians na razie bezradne w ofensywie. Obrońcy Chelsea łatwo sobie radzą z Guerrero i Emersonem, jak dotąd królem w środkowym sektorze boiska jest David Luiz.

• 11. min.

Ależ było blisko! Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska, do piłki najlepiej wyskoczył Cahill, uderzył bardzo mocno, ale Cassio fantastyczną paradą uchronił zespół przed utratą gola.

• 10. min.

Pierwsza dobra akcja Chelsea. Lampard fantastycznie podał do Torresa, ten miał problem z przyjęciem piłki, pogubił się w polu karnym i ostatecznie wywalczył zaledwie rzut rożny