Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• Jagiellonia wygrała 1:0 z Kruoją Pokroje w pierwszym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy. Białostoczanie wyszarpali wygraną strzelając gola w doliczonym czasie gry. Rewanż za tydzień w Białymstoku.

• GOOOOOOL

90. min.

Gol. Jagiellonia w doliczonym czasie gry zdobyła gola, a dokładnie Karol Świderski i sędzia zakończył pojedynek.

• 89. min.

Boubakary ukarany żółtą kartką.

• 88. min

Tarasovs ukarany żółta kartką

• 85. min.

Zmiana. Tomas Salamanavicius opuścił boisko, a jest na nim Diarra Boubakary

• 83. min.

Jagiellonia będzie kończyła mecz w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Rafał Grzyb.

• 82. min.

Kontra Litwinów. Strzał Tomasa Salamanaviciusa broni jednak Bartłomiej Drągowski.

• 80. min.

W Jagiellonii Świderski za Dzalamidze.

• 80. min.

Zmiana w drużynie z Litwy. Tomas Birskys za Ricardasa Beniusisa.

• 78. min.

Po dośrodkowaniu Mackiewicza błąd popełnia bramkarz, ale zawodnicy Jagiellonii tego nie wykorzystują.

• 77. min.

Dzalamidze do Gajosa, a ten z linii pola karnego uderza nad bramką.

• 75. min.

Zmiana w zespole Kruoja Aivaras Bagocius opuścił boisko, a pojawił się na nim Tadas Eliosius.

• 71. min.

Strzał Gajosa o który może lepiej nie wspominać.

• 64. min.

I druga zmiana w Jagiellonii. Za Vassiljeva wchodzi Romanczuk.

• 63. min.

Pierwsza zmiana w Jagiellonii. Tuszyńskiego zastąpił Sekulski.

• 58. min.

Mackiewicz uderzył z rzutu wolnego. Wydawało się, że strzał jest prosty do obrony, ale bramkarz Kruoji wypuścił piłkę z rąk, szybko naprawił jednak swój błąd.

• 55. min.

Litwini blisko zdobycia gola. Zawodnicy Kruoji wyszli z szybką kontrą, ale ostatecznie piłka po strzale Donatasa Navikasa przeleciała obok bramki. Bartłomiej Drągowski nawet nie zareagował tylko wzrokiem odprowadził futbolówkę.