Oceniono 14 razy -4

chelse to cieniasy gdyby nie torres ktory miał fuksa że wogóle przyjął piłkę to niebieska kupa by pojechała do domu.

• kubek123123

Oceniono 27 razy -13

BARCA POWINNA WYGRAĆ ALE ŻE TORRES WSZEDŁ NA OSTATNIE SEKUNDY TO DAŁ PRZETRWAĆ CHELSEA

...dac im pilke , niech sie bawia , potem jeden czy dwa wypady i po kurduplach
    ...widowisko nieciekawe ale sposob jest.

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Barcelońska katastrofa

W sobotę przegrała z Realem i niemal na pewno straci mistrzostwo Hiszpanii, we wtorek odpadła w półfinale Ligi Mistrzów z Chelsea i nie obroni jako pierwsza trofeum. Co dalej z zespołem okrzykniętym jednym z najlepszych w historii futbolu?

Liga Mistrzów. Ta sensacyjna, szalona Chelsea

Barcelona nie obroni Pucharu Europy, choć we wtorek przez połowę meczu grała z przewagą jednego piłkarza, wygrywała i wykonywała rzut karny. Tylko zremisowała 2:2, w finale Ligi Mistrzów zagrają londyńczycy

• KONIEC

Barcelona nie zostanie pierwszą drużyną w historii, która dwa razy z rzędu wygra Ligę Mistrzów. Za to Chelsea stanie przed szansą na uratowanie sezonu, który wydawał się koszmarem. A kto będzie jej rywalem - Bayern, czy prowadzony przez Jose Mourinho Real, tego dowiemy się jutro. Zapraszamy na relację, a dziś już dziękujemy bardzo. Dobranoc!

• KONIEC

Piękny mecz, ale przede wszystkim piękna historia. Dwie bramki Barcelony, szaleństwo i czerwona kartka Terry'ego, a potem gol Ramiresa, który dał Chelsea nadzieję. Dramat Messiego, który w kluczowym momencie nie strzelił karnego i przebudzenie Torresa, który w kluczowym momencie strzelił. Gdyby ktoś chciał zrobić o tym film sportowy - nawet nie musiałby niczego wymyślać, wystarczyłoby po prostu rozpisać wydarzenia meczowe na scenariusz i ewentualnie w dialogach podmienić wulgaryzmy na żarciki.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

goal

Torres! Napastnik Chelsea od linii środkowej biegł sam na Valdesa. Bramkarz wychodzi, ale Torres obiega go i strzela do pustej bramki.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Dlatego Mascherano uderza sprzed pola karnego. Cech wybija na rzut rożny.

• 89. min.

yellowCard

Torres się rozpędza, wpada na Mascherano, który zabiera mu piłkę. Mascherano się rozpędza, wpada na Meirelesa, który fauluje. I dostaje żółtą kartkę.

• 89. min.

Im bliżej końca meczu, tym bardziej Barcelona nie potrafi przedostać się w pole karne Chelsea.

• 87. min.

Tak, zaczęła. Messi po prostu wrzuca w pole karne. W bardzo białe pole karne. Tłum piłkarzy Chelsea bez trudu wybija.

• 85. min.

Czy tylko nam się zdaje, czy Barcelona zaczęła grać "na chaos"? Wrzutka w pole karne Chelsea leci prosto w ręce Cecha.

• 84. min.

Może Drogba nie wymodlił u sędziego, ale wymodlił u Messiego.

• 83. min.

Messi przyjmuje piłkę przed polem karnym, odwraca się i wali z całej siły. Cech się rzuca, trąca piłkę, która dzięki temu trafia w słupek!

• 82. min.

Podanie na prawe skrzydło do Daniego Alvesa, który od razu zagrywa do środka do Sancheza. Napastnik trafia do bramki tuż przy słupku i zaczyna świętować. I wtedy sędzia odgwizduje (słusznego) spalonego.

• 80. min.

Zmiana w Chelsea. Za Drogbę wchodzi Torres.

• 79. min.

Gracze Barcelony od jakiegoś czasu wymieniają się piłką na łuku przed polem karnym Chelsea i kompletnie nie mają pomysłu, jak dostać się do środka. Nic dziwnego, skoro w polu karnym zorganizowano naprędce kilkanaście minute temu zajezdnię autobusową.