Liczba oddanych głosów: 7

• 90. min. + 5

Koniec! Valencia wygrała Puchar Króla!

• 90. min. + 4

Cillessen powędrował w pole karne Valencii przy rzucie rożnym. Valencia broni i rusza z kontrą na pustą bramkę. Guedes znowu jednak przestrzelił, uderzając z czterdziestu metrów...

• 90. min. + 3

Jak on tego nie strzelił?! Guedes miał przed sobą tylko Cillessena, wydawało się, że to będzie wyrok. Portugalczyk nie trafia w bramkę!

• 90. min. + 1

Soler rzucił się pod nogi Messiego i zablokował jego strzał własnym ciałem! Mieli szansę na kontrę piłkarze Valencii, ale nie miał sił już Wass i posłał piłkę na aut.

• 89. min.

Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.

• 86. min.

Ależ walka po obu stronach! Kapitalny finał.

• 82. min.

Trwa napór Barcelony. Główkował przed chwilą Messi, piłka minęła bramkę.

• 78. min.

Valencia skoncentrowana na obronie. Czy Barcelona zdoła doprowadzić do remisu?

• 75. min.

Lenglet główkuje przy słupku, z trudem broni Domenech, ale przy dobitce Messiego nie miał już żadnych szans.

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Barcelona łapie kontakt!

• 73. min.

Piccini zmienia Gameiro.

• 73. min.

Pique nie trafia w bramkę! Świetne podanie Malcolma, zabrakło tylko wykończenia.

• 71. min.

Kongdobia ostro potraktował Lenglet. Żółta kartka dla pomocnika Valencii.

• 70. min.

Wychodził na czystą pozycję Gameiro, ale nie dostrzegli go partnerzy. Zmarnowany kontratak Valencii.

• 67. min.

Z dystansu zaskoczyć próbował Domenecha Coutinho. Czujny na linii bramkarz Nietoperzy.

• 64. min.

Dani Parejo, jeden z najlepszych nie tylko dzisiaj, ale i w całym sezonie piłkarzy Valencii, chyba nabawił się urazu. Opuścił boisko, jego miejsce zajął Kongdobia.

• 62. min.

Cillessen spokojnie odprowadził wzrokiem piłkę po uderzeniu Parejo z rzutu wolnego.

• 61. min.

Wydawało się, że już nic z tej akcji nie będzie, a jednak! Rodrigo wywalczył rzut wolny mniej więcej dwadzieścia metrów od bramki Cillessena. Żółta kartka za ten faul dla Busquetsa.