Real Sociedad
(1)

Liczba oddanych głosów: 11

• KONIEC MECZU

Barcelona pewnie pokonała Real Sociedad 4:0. Zwycięstwo mistrzom Hiszpanii znowu zapewnił NIESAMOWITY tercet MSN (Messi-Suarez-Neymar). Dwa gole zdobył Neymar, a Suarez i Messi po jednej. Jeżeli, ktoś z tej trójki się wyróżniał bardziej, to był to Brazylijczyk. Real Sociedad starał się atakować, ale nie miał nic do powiedzenia. Pojedyńczę strzały gości pewnie bronił Claudio Bravo. 4:0 to najniższy wymiar kary.

Dziękujemy, że byliście z nami ;)

• 90. min. + 2

Koniec spotkania!

Neymar gra tak jakby był z innej planety. Brazylijczyk przyćmił wszystkich. Właśnie wbiegł w pole karne rywali, okiwał kilku obrońców, jednak strzał już nie był tak dobry.

• GOOOOOOL

90. min.

GOOOOL! BARCELONA! Wreszcie trafił się Lionel Messi! Neymar-Suarez-Neymar i piłka trafiła pod nogi Argentyńczyka, który z najbliższej odległości wbija futbolówkę do siatki. Kolejna cudna akcja Barcy.

Barcelona wciąż ma ochotę na czwartego gola ale regulaminowy czas gry właśnie się skończył.

• 88. min.

Natychmiastowa odpowiedź Barcelony! Lionel Messi popisał się pięknym precyzyjnym strzałem, ale piłka wylądowała na poprzeczce.

• 87. min.

Bruma strzelał, ale świetnym refleksem popisał się Claudio Bravo.

• 86. min.

Rzadki obrazek w tym spotkaniu - Goście zamknęli Barcelonę we własnym polu karnym. Atak pozycyjny Realu nie przyniósł jednak żadnego konkretnego zagrożenia.

• 84. min. + 19

Bruma mógł zaliczyć prawdziwe "wejście smoka". Strzał Portugalczyka był jednak niecelny. Bruma musi jeszcze poczekać debiutanckie trafienie w bieżącym sezonie.

• 82. min.

Ostatnie dziesięć minut. Trener Realu chce coś jeszcze zmienić w grze swoich podopiecznych. Schodzi bezproduktywny Carlos Vela, a na murawie pojawił się Bruma.

• 80. min.

Za dużo luzu w grze Neymara. Brazylijczyk chciał bardzo efektownie minąć obrońce, ale napastnik stracił panowanie nad piłką.

• 77. min.

Ładna akcja Barcelony na bardzo małej przestrzeni. Iniesta-Suarez-Neymar-Suarez, ale świetnie połapali się w tym obrońcy Realu. Przytomna interwencja Martineza.

• 76. min.

Suarez był na skraju pola karnego i usiłował dośrodkować w pole karne, ale słowo "usiłował" jest tutaj kluczowe. Fatalna centra Urugwajczyka.

• 73. min.

Zmiana w Realu. Sergio Canales zszedł, a Mikel Oyarzabal wszedł na boisko.

• 72. min.

Bardzo przytomne zachowanie Rulliego. Golkiper Realu Sociedad wybiegł z bramki przed pole karne i ubiegł Neymara.

• 70. min.

Trzecia zmiana w Barcelonie. Trzecie w formacji defensywnej. Boisko opuścił Javier Mascherano, a na murawie zameldował się Marc Barta.

• 70. min.

Messi!!! Fantastyczny strzał Argentyńczyka, piłka trafiła w spojenie i wyszła na aut. Bramkarz rozpocznie grę od własnej bramki

• 69. min.

Rzut wolny dla Barcelony. Czy Messi w końcu coś strzeli? A może uderzy Neymar?

• 69. min.

Druga korekta w składzie mistrzów Hiszpanii. Na boisku pojawił się Jordi Alba, a murawę opuścił Jeromy Matthieu

Francuz zaliczył poprawny występ, wyróżnił się asystą przy drugiej bramce Neymara.