06.02.2019, godzina 21:00

FC Barcelona

1 1

Koniec! Remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem. Rewanż odbędzie się 27 lutego na Santiago Bernabeu

• 86. min.

Strzał Asensio zablokowany

• 86. min.

Kolejna zła decyzja Bale`a. Tym razem spóźnił się z dośrodkowaniem w pole karne

• 83. min.

Barcelona naciska, ale Real umiejętnie się broni

• 79. min.

Gareth Bale! Jak on mógł spartaczyć tak dogodną okazję?

• 76. min.

Z arbitrem dyskutować nie wolno! Ale nie wszyscy o tym wiedzą. Mateu Lahoz wyrzucił z ławki rezerwowych jednego z asystentów Valverde

• 74. min.

Kroos zagrał do Benzemy, ale Francuz nie zdążył dobiec do piłki

• 72. min.

Piłka trafiła w mur...

• 70. min.

Okazja dla Barcelony. Messi podejdzie do rzutu wolnego

• 68. min.

Barcelona włączyła piąty bieg. Real w tarapatach. Ale królewscy słyną z kapitalnych kontrataków, więc nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte

• 64. min.

Messi zameldował się na murawie. Zmienił Coutinho

• 61. min.

Coutinho! Wprost w bramkarza...

• 60. min.

Jak zareaguje Real?

• GOOOOOOL

57. min.

Suarez strzela z ostrego kąta! Piłka odbiła się jednak od słupka i trafiła pod nogi Malcoma, który skierował ją do siatki! GOOOOOOOOOOL!

• 52. min.

Coutinho kapitalnie przyjął piłkę, ale kopnął bardzo niecelnie

• 49. min.

Suarez został złapany na minimalnym spalonym

Rozpoczęła się druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy, świetnej połowy. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie, akcja za akcję. Real prowadzi, ale w końcówce to gospodarze byli lepsi. Najwięcej zagrożenia sprawia jednak Vinicius z Realu. Gra nieco chaotycznie, ale obrońcy Barcelony mają z nim dużo kłopotów