Liczba oddanych głosów: 2

Koniec! Barca odprawiła z kwitkiem biednego beniaminka i jest liderem.

Sędzia doliczył 2 minuty.

• 84. min.

Cudo! Cudo! Piłkarze Barcelony wymienili w błyskawicznym tempie kilka podań, a na końcu Neymar w cudownym sposób, piętą podał do Suareza, który zdobył gola! WOW!

• GOOOOOOL

83. min.

SUAREEEZ!!!!! 4:0!! Bramka roku krzyczą w redakcji!

• 81. min.

Van Wolfswinkel był bliski strzelenia gola. W idealnej sytuacji nieczysto uderzył w piłkę. A próbował zrobić to nożycami.

• 77. min.

Neymar szalał w polu karnym, ale obrońcy na raty zabrali mu piłkę.

• 75. min.

Van der Vaart zmienił Castro.

• 75. min.

A teraz poprzeczka po uderzeniu Messiego z rzutu wolnego! Ależ szczęście ma Adan!

• 73. min.

Alves dośrodkował w pole karne! Piłka uderza w poprzeczkę! Suarez nie zdołał dobić do bramki!

• 69. min.

Piękny strzał Messiego! Adan cudem obronił jego strzał!

• 68. min.

Pezzella zablokował podanie Rakiticia ręką. Żółta kartka i rzut wolny dla Barcelony.

• 65. min.

Neymar domaga się kartki dla rywala, bo pociągał go za koszulkę. Sędzia nie uległ presji. Przyznał tylko rzut wolny.

• 62. min.

A teraz piłka po strzale Neymara uderzyła w słupek! Jeszcze w doskonałej sytuacji znalazł się Messi, ale trafił w bramkarza! Powinno być 4:0.

• 60. min.

Neymar do Messiego! Messi w rywala! Było blisko!

• 57. min.

Busquets dostaje wolne od trenera. Zastąpił go Bartra. Oznacza to, że Mascherano zajmie jego miejsca w środku pomocy. Bartra będzie grał na środku obrony.

• 54. min.

A Barcelonie wciąż mało. Atakują gości wysokim pressingiem.

• 50. min.

Wygląda na to, że piłkarze Betisu już pogodzili się z porażką. Grają tak, żeby nie stracić więcej.

• 47. min.

Busquets przechwycił piłkę przed polem karnym, podał do Suareza, a ten bez problemu pokonał bramkarza.