(14)

Liczba oddanych głosów: 73

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Luis Suarez w Barcelonie - 12 miesięcy Pistolero

Pierwszy rok Luisa Suareza w Barcelonie zrekompensował mu lata tułaczki w klubach, z którymi nic, lub prawie nic nie dało się wygrać. Miał trudniej niż wielu innych. Nie znaczy, że gorzej - pisze na swoim blogu "W polu karnym" Dariusz Wołowski, dziennikarz "Wyborczej" i Sport.pl.

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Barcelona zrównała się punktami z Królewskimi. Genialne spotkanie rozegrał Luis Suarez, który skompletował hat-tricka.

• 90. min. + 3

Zaostrzyła się gra na Camp Nou. Busquets zwija się z bólu po brutalnym faulu Israfilova. Piłkarz Eibar ukarany.

• 90. min. + 2

Capa i Neymar zobaczyli żółtą kartkę.

• 90. min. + 1

Pique ukarany żółtą kartką.

Arbiter dolicza cztery minuty.

• 88. min.

Dani Alves miękko dośrodkował w pole karne, ale obrońca Eibar wybił piłkę.

• 84. min.

Luis Suarez przyjął na klatkę długie podanie, sprowadził futbolówkę na ziemię i - nie zastanawiając się - uderzył, zdobywając trzecią bramkę w meczu!

• 84. min.

GOOOL! HAT-TRICK SUAREZA

• 83. min.

Mascherano ukarany czerwoną kartką!

• 80. min.

Suarez popisał się serią zwodów w polu karnym rywala, ale nie zdołał oddać strzału.

• 78. min.

Niezły mecz rozgrywa bramkarz Eibar - Asier Riesgo. Już trzeci raz wybija piłkę wychodząc z bramki, ubiegając napastników gospodarzy.

• 75. min.

Rakitić oddał silny i niezły strzał - piłka o centymetry mija bramkę.

• 75. min.

Neymar po meczu zapewne spędzi trochę czasu w gabinecie masażysty - znów był faulowany przed polem karnym. Rzut wolny.

• 73. min.

Suarez oddał strzał z dystansu. Piłka poszybowała nad bramką.

• 72. min.

Barcelona przeważa, ale konstruowane przez Blaugranę ataki często są chaotyczne.

• 68. min.

Przed polem karnym ponownie padł Neymar, a przewinił Escalante. Sędzie nie podyktował rzutu wolnego, mimo że faul był oczywisty.