nie podobał
Skomentuj:

• PILNE

KONIEC

Barcelona rozgromiła Celtę Vigo 6:1, tym samym poprawiła swój rekord w meczach bez porażki. Wynosi on aż trzydzie¶ci spotkań. Rekord rekordem, ale to w jaki sposób grała dzisiaj Barcelona zasługuje na osobny akapit.

O ile pierwsza połowa nie była nie wyszła idealnie, o tyle druga był słownikow± definicj± futbolowego piękna. Lionel Messi, Neymar i Luis Suarez nie grali przeciwko rywalom, oni się z nimi po prostu bawili. Najciekawsz± bramk± była ta, która padła po rzucie karnym. Messi podszedł do jedenastki, ale nie strzelał, tylko podał piłkę do Suareza, a ten wpakował j± do siatki.

Dziękujemy, że byli¶cie z nami! A bramki z tego spotkania już niedługo na naszym portalu!

• 3
    • 4
    • 2
  • GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOL! Suarez znowu asystuje! Urugwajczyk podał do Neymara, a ten podcink± pokonał golkipera go¶ci.

• 1
    • 2
    • 1
  • GOOOOOOL

83. min.

Barcelona nie ma żadnej lito¶ci! Suarez podał do Rakiticia, a ten przelobował bramkarza! Barcelona gra koncertowo!

• 1
    • 1
    • 4
  • GOOOOOOL

81. min.

CO¦ NIESAMOWITEGO! MESSI PODBIEGŁ DO RZUTU KARNEGO, ALE NIE STRZELIŁ. ARGENTYŃCZYK PODAŁ PIŁKĘ, A SUAREZ WBIEGŁ W PEŁNYM GAZIE W POLE KARNE I UMIE¦CIŁ FUTBOLÓWKĘ W SIATCE! TEN GOL PRZEJDZIE DO HISTORII!

• 19
    • 5
    • 7
  • 81. min.

Messi faulowany, będzie rzut karny!!

• 3
    • 1
  • 80. min.

CO ZROBIŁ NEYMAR!? Piękna sztuczka techniczna Brazylijczyka! On jest jak piłkarz z playstation!

• 2
    • 2
    • 1
  • 78. min.

Schodzi Iniesta, wchodzi Turan.

• 3
    • 1
    • 2
  • GOOOOOOL

75. min.

GOOOOOL! Messi zagrał do Neymara, a Brazylijczyk przedryblował golkipera i strzelił na bramkę! Piłkę na wszelki wypadek z linii bramkowej wpakował Suarez!

• 3
    • 2
  • 74. min.

Daniel Wass sprawdził umiejętno¶ci Bravo, ale Chilijczyk kolejny raz zdał egzamin na "pi±tkę"!

• 2
    • 2
    • 1
  • 68. min.

Barcelona wci±ż naciska, ale brakuje konkretów.

• 1
    • 1
  • 62. min.

Vidal za Dani Alvesa i Rakitić za S. Roberto.

• 1
    • 3
    • 5
  • GOOOOOOL

60. min.

GOOOOL! Cudown± asyst± popisał się Lionel Messi, który podci±ł piłkę nad obrońcami go¶ci, a gdy przyj±ł j± Suarez to już nie miał kłopotów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

• 5
    • 2
    • 3
  • 58. min.

Celta jest zamknięta niemal na własnym polu karnym, ale zawodnicy Barcy zamiast strzelać nieustannie wymieniaj± między sob± podania.

• 2
    • 1
    • 2
  • 51. min.

Messi zagrał w pole karne do Iniesty, ale przytomnym wyj¶ciem popisał się Alvarez.

• 3
    • 3
  • 48. min.

Słupek! Neymar popisał się ¶wietnym dryblingiem i dograł do Suareza, a ten uderzył w słupek! Dobitki Sergi Roberto nie trzeba komentować...

• 2
    • 4
    • 3

Druga połowa powinna zacz±ć się od bramki Neymara, ale Brazylijczyk stracił panowanie nad piłk±!

• 2
    • 3
    • 1
  • Przerwa

Za nami pierwsza połowa. Barcelona przeważała, ale nie tak intensywnie jak zazwyczaj. Zobaczymy co przyniesie druga odsłona, tym nie mniej słowa uznania należ± się go¶ciom. Celta robi wszystko, aby Barcelona nie poprawiła swojego rekordu w meczach bez porażki. Wynosi on 29 spotkań.

• 3
    • 5
    • 1
  • 45. min.

Neymar z rzutu wolnego! Piłka jednak powędrowała nad bramk±.

• 1
    • 1
    • 2
  • 42. min.

Natychmiastowa odpowiedĽ Barcelony! Suarez uderzał z ostrego k±ta, ale piłka nie leciała w ¶wiatło bramki..

• 1
    • 1
  • GOOOOOOL

40. min.

GOOOOL! John Guidetti uderzył nie do obrony! To dopiero jego czwarta bramka w tym sezonie.