Skomentuj:

Więcej o wydarzeniu

• PILNE

KONIEC

Barcelona rozgromiła Celtę Vigo 6:1, tym samym poprawiła swój rekord w meczach bez porażki. Wynosi on aż trzydzieści spotkań. Rekord rekordem, ale to w jaki sposób grała dzisiaj Barcelona zasługuje na osobny akapit.

O ile pierwsza połowa nie była nie wyszła idealnie, o tyle druga był słownikową definicją futbolowego piękna. Lionel Messi, Neymar i Luis Suarez nie grali przeciwko rywalom, oni się z nimi po prostu bawili. Najciekawszą bramką była ta, która padła po rzucie karnym. Messi podszedł do jedenastki, ale nie strzelał, tylko podał piłkę do Suareza, a ten wpakował ją do siatki.

Dziękujemy, że byliście z nami! A bramki z tego spotkania już niedługo na naszym portalu!

• 3
    • 4
    • 2
  • GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOL! Suarez znowu asystuje! Urugwajczyk podał do Neymara, a ten podcinką pokonał golkipera gości.

• 1
    • 2
    • 1
  • GOOOOOOL

83. min.

Barcelona nie ma żadnej litości! Suarez podał do Rakiticia, a ten przelobował bramkarza! Barcelona gra koncertowo!

• 1
    • 1
    • 4
  • GOOOOOOL

81. min.

COŚ NIESAMOWITEGO! MESSI PODBIEGŁ DO RZUTU KARNEGO, ALE NIE STRZELIŁ. ARGENTYŃCZYK PODAŁ PIŁKĘ, A SUAREZ WBIEGŁ W PEŁNYM GAZIE W POLE KARNE I UMIEŚCIŁ FUTBOLÓWKĘ W SIATCE! TEN GOL PRZEJDZIE DO HISTORII!

• 19
    • 5
    • 7
  • 81. min.

Messi faulowany, będzie rzut karny!!

• 3
    • 1
  • 80. min.

CO ZROBIŁ NEYMAR!? Piękna sztuczka techniczna Brazylijczyka! On jest jak piłkarz z playstation!

• 2
    • 2
    • 1
  • 78. min.

Schodzi Iniesta, wchodzi Turan.

• 3
    • 1
    • 2
  • GOOOOOOL

75. min.

GOOOOOL! Messi zagrał do Neymara, a Brazylijczyk przedryblował golkipera i strzelił na bramkę! Piłkę na wszelki wypadek z linii bramkowej wpakował Suarez!

• 3
    • 2
  • 74. min.

Daniel Wass sprawdził umiejętności Bravo, ale Chilijczyk kolejny raz zdał egzamin na "piątkę"!

• 2
    • 2
    • 1
  • 68. min.

Barcelona wciąż naciska, ale brakuje konkretów.

• 1
    • 1
  • 62. min.

Vidal za Dani Alvesa i Rakitić za S. Roberto.

• 1
    • 3
    • 5
  • GOOOOOOL

60. min.

GOOOOL! Cudowną asystą popisał się Lionel Messi, który podciął piłkę nad obrońcami gości, a gdy przyjął ją Suarez to już nie miał kłopotów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

• 5
    • 2
    • 3
  • 58. min.

Celta jest zamknięta niemal na własnym polu karnym, ale zawodnicy Barcy zamiast strzelać nieustannie wymieniają między sobą podania.

• 2
    • 1
    • 2
  • 51. min.

Messi zagrał w pole karne do Iniesty, ale przytomnym wyjściem popisał się Alvarez.

• 3
    • 3
  • 48. min.

Słupek! Neymar popisał się świetnym dryblingiem i dograł do Suareza, a ten uderzył w słupek! Dobitki Sergi Roberto nie trzeba komentować...

• 2
    • 4
    • 3

Druga połowa powinna zacząć się od bramki Neymara, ale Brazylijczyk stracił panowanie nad piłką!

• 2
    • 3
    • 1
  • Przerwa

Za nami pierwsza połowa. Barcelona przeważała, ale nie tak intensywnie jak zazwyczaj. Zobaczymy co przyniesie druga odsłona, tym nie mniej słowa uznania należą się gościom. Celta robi wszystko, aby Barcelona nie poprawiła swojego rekordu w meczach bez porażki. Wynosi on 29 spotkań.

• 3
    • 5
    • 1
  • 45. min.

Neymar z rzutu wolnego! Piłka jednak powędrowała nad bramką.

• 1
    • 1
    • 2
  • 42. min.

Natychmiastowa odpowiedź Barcelony! Suarez uderzał z ostrego kąta, ale piłka nie leciała w światło bramki..

• 1
    • 1
  • GOOOOOOL

40. min.

GOOOOL! John Guidetti uderzył nie do obrony! To dopiero jego czwarta bramka w tym sezonie.