Atletico Madryt
(67)

Liczba oddanych głosów: 324

• To już wszystko z Camp Nou. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!

• Piłkarze Luisa Enrique potrafili w tym meczu podnieść się po szybkim ciosie Atletico. Odpowiedzieli dwoma golami, ale przez większość spotkania grali w przewadze i nie da się ukryć, że w drugiej połowie powinni wbić rywalom jeszcze kilka goli.

• Barcelona ma w tabeli trzy punkty przewagi nad Atletico i jeden zległy mecz. Real do Blaugrany traci już siedem punktów.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Barcelona robi bardzo ważny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii!

• 90. min. + 1

Sędzia dorzuca do drugiej połowy trzy minuty! 180 sekund nadziei dla Atletico!

Rzut wolny dla Atletico i w pole karne pobiegł nawet bramkarz gości - Jan Oblak, ale dośrodkowanie Koke nieudane.

• 85. min.

Barcelona spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku. Piłka wędruje od jednego piłkarza do drugiego, ale brakuje celnych strzałów na bramkę Oblaka.

• 81. min.

Messi wpadł w pole karne, ale od razu otoczyło go czterech zawodników Atletico i piłka wyszła poza boisko.

• 77. min.

Busquets miał dużo miejsca przed bramką Atletico, ale postanowił podać do jeszcze lepiej ustawionego Ardy Turana. Reprezentant Turcji uderzył mocno po ziemi, ale nie trafił w bramkę.

• 72. min.

Po drugiej czerwonej kartce dla Atletico, tempo gry na Camp Nou dramatycznie spadło. Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, a Atletico robi wszystko, żeby ją odebrać i wyprowadzić szybki atak.

• 70. min.

Barcelona stara się uspokoić swoją grę, ale Atletico cały czas gra bardzo ostro i nie zostawia dużo miejsca piłkarzom Luisa Enrique.

• 67. min.

Natychmiastowa reakcja Simeone. Na ławkę schodzi Griezmann, a w jego miejsce środkowy obrońca - Stefan Savic.

• PILNE

65. min.

Dramat Atletico! Druga żółta kartka dla Diego Godina, który wślizgiem upolował Luisa Suareza. Goście w dziewiątkę!

• 63. min.

Świetnie na lewym skrzydle radzi sobie dzisiaj Yannick Ferreira Carrasco. Reprezentant Belgii jest zdecydowanie najaktywniejszym piłkarzem w zespole gości.

• 61. min.

Trenerzy obydwu zespołów cały czas podpowiadają swoim zawodnikom. Diego Simeone wie, że jego drużyna nie ma nic do stracenia i zachęca do ataku!

• 57. min.

Barcelona chyba za bardzo się rozluźniła. Atletico napiera i jest coraz groźniejsze!

• 56. min.

Dobra odpowiedź Atletico. Griezmann dostał piłkę trzy metry przed bramką Barcelony i... trafił wprost w Claudio Bravo. Goście bliscy wyrównania w dziesięciu.

• 53. min.

Messi doskonale wypatrzył w polu karnym Suareza, ale efektowny wślizg Godina oddalił niebezpieczeństwo.

• 50. min.

Segio Busquets efektowną ruletą minął przeciwnika. Barcelona zaczyna bawić się z Atletico.

• 48. min.

Barcelona od początku cierpliwie buduje swoje ataki. Atletico na razie nie potrafi wyjść z własnej połowy.