Energie Cottbus

1 3

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

I to jest koniec meczu! Bayern pokonał Energie Cottbus 3:1 i awansował do drugiej rundy Pucharu Niemiec. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Robert Lewandowski.

• GOOOOOOL

90. min.

Taz pewnym strzałem pokonał Neuera i Bayern stracił gola w meczu z czwartoligowcem!

• PILNE

90. min.

Rzut karny dla Energie Cottbus! Faul Goretzki.

• 87. min.

Oficjalna strona DFB zaliczyła to trafienie Robertowi Lewandowskiemu.

• GOOOOOOL

85. min.

Bayern podwyższa prowadzenie! Goretzka zamknął zespołową akcję, uderzył na bramkę, a piłka po kontakcie z butem Lewandowskiego wpadła do bramki! Drugi gol Polaka w tym meczu.

• 80. min.

Groźna akcja czwartoligowca. Broschinski uderzył zza pola karnego, a Neuer odbił piłkę na rzut rożny.

• 76. min.

Bayern całkowicie kontroluje przebieg meczu, ale nie forsuje tempa.

• 70. min.

Kovac zdecydował się na drugą zmianę. Gnabry za Comana.

• GOOOOOOL

65. min.

Bayern pięknie wyprowadził piłkę z własnej połowy, a całą akcję skutecznym strzałem zakończył Kingsley Coman. Mistrzowie Niemiec prowadzą 2:0.

• 64. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie Monachium. Goretzka za Sanchesa.

• 58. min.

Mocny, ale niecelny strzał Alaby z rzutu wolnego. Piłka minęła bramkę Energie Cottbus.

• 53. min.

Sanches zagrał piłkę w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale Polak został powstrzymany przez bez obrońców Energie.

• 50. min.

Żółta kartka dla Hasse za nieprzepisowe powstrzymywanie Sanchesa.

• 47. min.

Alaba wyłożył piłkę Lewandowskiemu, a Polak nie trafił w bramkę. To powinien być drugi gol dla Bayernu.

Czas na drugą połowę! Od środka Energie.

• 45. min.

Najgroźniejszym piłkarzem Bayernu w pierwszej połowie był Robert Lewandowski. Polak oddał kilka strzałów, dobrze się ustawiał, walczył i strzelił gola. Ale warto dodać, że Bayern nie zachwyca na tle czwartoligowca.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi z czwartoligowcem po golu Roberta Lewandowskiego.

• 44. min.

Mocny strzał Lewandowskiego lewą nogą. Piłka wylądowała na trybunach.

• 42. min.

Energie mogło wyrównać. Bayern dopuścił rywali pod własną bramkę, ale Taz uderzył nad poprzeczką.