Egipt

0 1
Skomentuj:

• KONIEC

Urugwaj pokonał Egipt 1:0 w drugim meczu grupy A na mistrzostwach świata w Rosji. Gola na wagę trzech punktów dla Urusów zdobył w 90. minucie Jose Gimenez. Faraonowie musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Mohameda Salaha, który całe spotkanie obejrzał z ławki. Mimo wszystko zespół Hectora Cupera pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie i jeśli tylko gwiazda Liverpoolu wróci do gry na następną serię gier, Egipcjanie z pewnością powalczą o awans do fazy pucharowej.

• 90. min. + 5

Koniec meczu!

• 90. min. + 4

Hegazy zaciekle próbował odzyskać piłkę od Suareza, ale przesadził. Faul i żółta kartka dla reprezentanta Egiptu.

• 90. min. + 3

Jeszcze walczą Egipcjanie. Seria wrzutek, ale bronią się skutecznie rywale.

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.

Kolejny rzut wolny, centra Sancheza przed bramkę, a tam najwyżej wyskakuje Gimenez i posyła piłkę do siatki przy samym słupku!

• GOOOOOOL

90. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Urugwaj na prowadzeniu!!!

• 88. min.

Słupek ratuje Egipcjan po uderzeniu z rzutu wolnego przez Cavaniego! Jeszcze była szansa na dobitkę, ale przeszkodzili sobie Urusi.

• 87. min.

Cavani faulowany przez Fathego tuż przed szesnastką. Idealna okazja do strzelenia bramki.

• 85. min.

Cavani! Piękne uderzenie z powietrza i równie piękna parada El Shenawego!

• 83. min.

Bije brawo kolegom Salah. Może być dziś dumny z postawy swojej reprezentacji.

• 81. min.

Długo rozgrywali piłkę przed szesnastką rywali Egipcjanie, nie mogąc znaleźć sobie dobrego miejsca do strzału. Elneny zaskoczył Muslerę próbą lobowania, ale na szczęście dla Urusów piłkarz Arsenalu przeniósł futbolówkę nad bramką.

• 79. min.

Groźna kontra Egiptu. Kahraba długo holował piłkę na lewym skrzydle, czekając aż do ataku włączy się więcej kolegów. W końcu zagrał płasko na szesnasty metr, ale zdołali to podanie przeciąć nie bez trudu rywale.

• 73. min.

Ależ odpowiedź Urusów! Cavani idealnie na wolne pole do Suareza. Ten długo zwleka ze strzałem i próbuje jeszcze położyć El Shenawego przed uderzeniem. Efekt taki, że bramkarz Egiptu wyłuskuje mu piłkę spod nóg!

• 70. min.

Warda powalony na ziemię przez Caceresa, ale arbiter stosuje przywilej korzyści, bo do piłki dobiega Fathy. Potężna bomba, jednak w sam środek bramki, więc broni Muslera.

• 67. min.

Zamieszanie w polu karnym Egipcjan. Cavani w ogromnym tłoku strzela prosto w Caceresa, a konkretnie w ręce, którymi ten zasłaniał się przed piłką. Arbiter przerywa grę.