Koniec, a zatem 0:0. Spora niespodzianka i sukces gości!

• 86. min.

Odpowiedź gospodarzy strzelał Jorgensen. Znów plus dla Randolpha.

• 84. min.

Kolejny wolny dla gości. Strzelał Duffy, dość zaskakująco. Schmeichel na posterunku.

• 80. min.

Strzały celne 4:1, Posiadanie piłki. 68%25 do 32%25. Wynik nadal 0:0!

• 77. min.

Rzut wolny dla Irlandii. Pika przedłużona przez Brady'ego wyszła za linię końcową.

• 73. min.

Przypominając sobie niedawny mecz Polaków. Irlandczycy dziś dużo agresywniejsi. Nie oddali gospodarzom środka pola.

• 69. min.

Eriksen ni to dośrodkowywał, ni to strzelał. Czas Duńczykom ucieka.

• 68. min.

Znów zmiana u gospodarzy. Wchodzi Bendtner, co za wrzawa na stadionie. To napastnik nieobliczalny, za boiskiem kontrowersyjny. Plac gry opuscił Sisto.

• 65. min.

Groźni są Irlandczycy ze stałych fragmentów gry. Teraz rzut rożny, po nim jeszcze kilkukrotnie wrzucali piłkę na Brady'ego czy Murphy'ego.

• 61. min.

Zmiana u gospodarzy. Poulsen wszedł za Corneliusa.

• 58. min.

Strzelał Larsen, trafił w głowę Christi'ego. Obrońca Irlandii upadł na murawę. Krótka przerwa w grze.

• 55. min.

Akcja Irlandii, gorąco w polu karnym gospodarzy, ale McClean za dużo kombinował.

• 48. min.

Spokojniejszy początek drugiej połowy. Na razie bez groźnych sytuacji pod jedną i druga bramką.

Zaczynamy 2. połowę. Zmian w składach nie widać.

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Irlandia broni się mądrze. 0:0 do przerwy. To sukces gości. Biało-czerwoni po 45 minutach przegrywali tam 0:2.

• 43. min.

Christie był sam na sam ze Schmeichelem! Uderzył w bramkarza. Ależ Wyspiarze zaskoczyli Duńczyków.

• 39. min.

Jedna z nielicznych akcji Irlandczyków. McClean wrzucał piłkę w pole karne. tam dopadł do niej Murphy, ale został zablokowany.

• 37. min.

Ankersen z prawej strony chciał dośrodkować, wyszedł niemal strzał na bramkę gości, tuż nad poprzeczką.