Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 4

W zamian zaprosili do siebie Błękitnych skandując "Chodźcie do nas!". Docenili ich grę

A gracze Cracovii dostali "burę" od swoich kibiców. Zostali wygwizdani

Piłkarze gości "zanurkowali" przed swoimi kibicami. Tańczą na boisku! Wielka radość Błękitnych!

KONIEC!!! Wstyd, hańba, kompromitacja! Tymi słowami można podsumować występ Cracovii w ćwiećfinale Pucharu Polski. W dwumeczu Cracovia przegrywa z drugoligowcem 0:4!

Sędzia dolicza 4 minuty

• 89. min.

Z trybun ironiczne "Jesteście najlepsi!"

• 87. min.
  • 87. min.

Znów okazja Błękitnych! Broni Stępniowski, ale dzieje się tu coś nieprawdopodobnego

• 85. min.

Przypomina to trochę filmowego Rocky'ego, który w Moskwie zaskarbił sobie sympatię publiczności Ivana Drago. Błękitni dostają teraz wsparcie od Cracovii

• PILNE

83. min.

Flis zdobywa bramkę. Błąd Marciniaka i Stępniowskiego. Ciekawsze co działo się później. Kibice Cracovii bili brawo i skandowali "jeszcze jeden!"

• 83. min.

GOL! 0:2

• 81. min.

Strzał rozpaczy Jendriszka z rzutu wolnego. Wysoko nad bramką. Kibice parsknęli śmiechem

• 79. min.

Błękitni też już rozluźnieni. Jakby myślami byli w półfinale. Mają do tego prawo

• 77. min.

A fani gości w świetnych nastrojach. Nie ma się co dziwić

• 75. min.

15 minut do końca. A na boisku nic się nie zmienia