podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Trener Zagłębia Sosnowiec po meczu z Cracovią: Nie do wiary!

- Jeszcze niedawno mówiłem, że chciałbym przyjechać na ten stadion, obejrzeć jakiś mecz... Ale nie sądziłem, że przyjadę w roli trenera i będę wyjeżdżał taki szczęśliwy - mówi trener Artur Derbin. Jego Zagłębie wygrało z Cracovią 2:0 i awansowało do półfinału Pucharu Polski.

• 90. min. + 3

Goście tańczą na murawie, gospodarze opuszczają ją ze spuszczonymi głowami.

Koniec meczu! Zagłębie w półfinale!

• 90. min. + 2

Wdowiak po wejściu jest aktywniejszy niż Rakels, ale teraz centruje niecelnie.

• 90. min. + 1

Pilarz ratuje Cracovię! Broni strzał z bliska Ryndaka.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Budziński z 17 metrów uderza w słupek! Milimetry od bramki dla Cracovii!

• 88. min.

Ostatnie minuty nadziei gospodarzy. Sensacja o włos!

• 87. min.

Udovicić! Mogło być po meczu, ale po kontrze Zagłębia strzela obok słupka!

• 86. min.

Zamieszanie w polu karnym gości, ale zdołali wybić piłkę za linię końcową.

• 85. min.

- Gramy do końca! - wołają kibice gospodarzy. Cracovia wciśnie gola i będzie dogrywka?

• 83. min.

Covilo pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• 83. min.

Cracovia od kilku chwil nie ma innego pomysłu na przedostanie się pod bramkę rywali niż wrzutki w pole karne.

• 82. min.

Zagłębie coraz bliżej awansu do półfinału Pucharu Polski.

• 80. min.

Kolejny strzał Jendriszka, piłkę łapie bramkarz.

• 78. min.

Zmiany w obu ekipach. Zjawiński za Jaroszyńskiego, Fonfara za Fidziukiewicza.

• 77. min.

Gol dla Cracovii, ale... spalony! Bramka Covili nieuznana.

• 76. min.

Diabang z 16 metrów obok bramki. Do końca meczu niespełna kwadrans.

• 75. min.

Kontra gości, ale obrońcy Zagłębia mają tylko chwilę oddechu, bo akcję szybko przerywają krakowianie.

• 74. min.

Goście bronią się coraz bardziej rozpaczliwie, a Cracovia bardzo się spieszy.

• 72. min.

Jaroszyński uderza z narożnika pola karnego, bramkarz odbija przed siebie, ale piłka znów trafia w pole karne - na głowę Covili. Fabisiak łapie jednak piłkę.