• PILNE

120. min. + 2

Koniec meczu! Remis 2:2 sprawia, że Cracovia odpada z kwalifikacji Ligi Europy.

• 120. min. + 1

Remis! Zamieszanie w polu karnym gości, Wdowiak układał sobie piłkę, Davis próbował ją wybijać, ale trafił do własnej bramki.

Blackman ukarany żółtą kartką.

• 120. min.

Dwie minuty doliczone do drugiej części dogrywki.

• 120. min.

Zmiana w Dunajskiej Stredzie. Divković został zmieniony przez Beskorovainyiego.

• 117. min.

Abdulrahman sfaulowany w pobliżu pola karnego Cracovii.

• 116. min.

Dobra akcja Cracovii, ale piłkę po dośrodkowaniu Piszczka przejął Jedlicka.

• 115. min.

Faulowany Blackman, który leżąc na murawie skradł kilka dodatkowych sekund.

• 113. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka spadła pod nogi Jablonsky'ego, który znacznie się pomylił przy próbie strzału.

• 112. min.

Wdowiak oddał strzał sprzed pola karnego, ale minimalnie nad poprzeczką.

• 112. min.

Abdulrahman złapany na pozycji spalonej.

• 110. min.

Cracovia próbuje, jednak dotychczas odbija się od muru, który ustawili obrońcy Dunajskiej Stredy.

• 108. min.

Zmiana także w Dunajskiej Stredzie. Abdulrahman wszedł w miejsce Kalmara.

• 108. min.

Dobra akcja Cracovii, ale Dimun nie trafił czysto w piłkę i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• 106. min.

Zmiana w Cracovii. Cecarić został zmieniony przez Rubio.

• PILNE

106. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

105. min. + 2

Koniec pierwszej części dogrywki. Piłkarze Cracovii mają jeszcze 15 minut, aby odrobić straty, jeśli chcą myśleć o awansie do II rundy kwalifikacji Ligi Europy.