Legia Warszawa
(45)

Liczba oddanych głosów: 106

Wi�cej o wydarzeniu

Ambitna Chojniczanka nie sprostała przeciętnie grającej Legii. Stołeczny klub bliżej awansu do półfinału Pucharu Polski

W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski Chojniczanka Chojnice przegrała na własnym stadionie z Legią Warszawa 1:2. Legioniści w przekroju całego meczu nie zachwycili, ale to oni są bliżej awansu do półfinału. Ozdobą spotkania było bez wątpienia trafienie na 1:1 w wykonaniu Patryka Mikity. Rewanż odbędzie się w środę 18 listopada o godz. 20.45 w Warszawie.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec spotkania! Legia Warszawa wygrywa z Chojniczanką Chojnice 2:1. Najpierw gola dla Legii zdobył Stojan Vranjes, ale na początku drugiej połowy wyrównał kapitalnym strzałem Patryk Mikita. Zwycięstwo przyjezdnym zagwarantował wprowadzony w drugiej połowie Ondrej Duda. Stołeczny zespół jest więc bliżej awansu do półfinału Pucharu Polski.

• 90. min. + 3

Jeszcze ruszają gospodarze. Mamy rzut rożny, chyba ostatnia sytuacja w dzisiejszym meczu.

• 90. min. + 1

Fatalne wybicie piłki Podleśnego. Duda wbiegł w pole karne, jednak oddał beznadziejny strzał z ostrego kąta, choć wydawało się, że to musi być trzeci gol dla Legii!

Minimum trzy minuty doliczone przez sędziego Wajdę.

Strzał Nikolicia z dystansu, ale bardzo lekki i pewnie broni Podleśny.

• 89. min.

Malarz pewnie łapie piłkę na przedpolu. Chwila oddechu dla defensywy Legii.

• 89. min.

Zaostrzyła się gra. Broź ucierpiał we własnym polu karnym i nie wstaje. Tymczasem Chojniczanka będzie mieć aut na wysokości "szesnastki" Legii.

• 88. min.

Świetne dośrodkowanie Pietruszki z rzutu wolnego. Ogromne zamieszanie w polu karnym. Bliski strzelenia gola był Biernat, jednak mamy tylko rzut rożny.

• 86. min.

Kartkę ogląda Grzelak, który nadepnął na nogę Vranjesa. Dość drobiazgowy był w tej sytuacji arbiter, choć z drugiej strony Bośniak nie podnosi się z murawy.

• 85. min.

Techniczny strzał Guilherme z linii pola karnego... Efektownie, trochę na notę broni Podleśny!

• 83. min.

Mikita zastąpiony przez Jelicia.

• 82. min.

Chojniczanka straciła gola, ale nie zamierza się poddawać. Wygląda to zupełnie inaczej niż w końcówce pierwszej połowy.

• 79. min.

W odpowiedzi groźnie z dystansu uderzał Niedziela... piłka otarła się o jednego z graczy Legii, dzięki czemu Malarz nie musiał interweniować.

• 78. min.

Ależ szczęście mieli teraz goście! Guilherme z impetem wbiegł w pole karne Chojniczanki, ale fatalnie skiksował. Piłka przypadkowo trafiła pod nogi niepilnowanego Ondreja Dudy, który z sześciu metrów wpakował ją do siatki.

• 78. min.

GOOOOL dla Legii! Ondrej Duda!

• 77. min.

Niecelny strzał Nikolicia zza pola karnego. Piłka przeleciała dość wyraźnie nad poprzeczką.

• 76. min.

Czerwiński zmienia Kosakiewicza.

• 74. min.

Brzydki faul Bartoszewicza na Guilherme. I żółta kartka dla zawodnika Chojniczanki.

• 71. min.

W międzyczasie żółtą kartkę ujrzał Bereszyński.

• 71. min.

Kuriozalna sytuacja. Chyba pierwsza akcja Niedzieli, niezły drybling, uderzenie z ostrego kąta, ale... zawodnik Chojniczanki trafił w Mrozika, który w dodatku był na pozycji spalonej.