Brawo Chelsea.
    Mogłaś wygrać 6 do 3.

• adammacherzynski

Oceniono 7 razy 5

a prawda jest taka ze mu jest ciekie gdyby nie sedzia (parowa) w meczu ligowym tez dostali by baty mecz super i to w obkrojonym skladzie alex idz do diabla

• adi17061994

Oceniono 36 razy 14

Chyba sobie jaja robicie, jakie sprzyjanie Chelsea? WTF? Tak ciężko zrozumieć, że CFC wygrała bo była lepsza. To że MU wygrywa tylko dzięki sędziom, to nie oznacza, że Chelsea też. Co za poziom -,-

• sportowy_szczur

Oceniono 25 razy 19

Raaaany, czy oni się wszyscy ostatnio wściekli? Normalnie hokej nam się zrobił na trawie... :D
    Takie mecze to ja rozumiem, suuuuuuuper! :)

Wi�cej o wydarzeniu

Piłka nożna. Ferguson wini Naniego."Oddaliśmy piłkę i straciliśmy bramkę w momencie, w którym mieliśmy pełną kontrolę nad meczem"

Manchester United przegrał z Chelsea 4:5 w 1/8 finału Pucharu Ligi. "Czerwone Diabły" prowadziły do 90 minuty, a decydującego o dogrywce gola straciły po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. - Nani jest doświadczonym zawodnikiem, indywidualistą, zawodnikiem, który zawsze chce przedryblować rywala. Nie będziemy go do tego zniechęcać, ale gdyby utrzymał się przy piłce w narożniku boiska w sytuacji, w której znalazł się w środę, byłoby po meczu - tłumaczył sir Alex Ferguson po porażce.

Angielska prasa po Chelsea-MU: Karny Hazarda oszczędził arbitra

"Sędzia Lee Manson, który ukarał kartkami dziewięciu graczy, miał szczęście, że Eden Hazard strzelił bramkę, która prawdopodobnie oszczędzi arbitra po niekorzystnych dla Chelsea decyzjach" - pisze "The Guardian" w relacji po meczu Pucharu Ligi, w którym Chelsea pokonała Manchester United 5:4.

• 120. min.

Koniec meczu! Cóż za niesamowite emocje na Stamford Bridge! Dziewięć goli, trzy rzuty karne i walka do samego końca. Wojnę nerwów wytrzymała Chelsea i to ona, po dogrywce, awansowała do dalszych gier eliminując Manchester United z Pucharu Ligi Angielskiej.

• 119. min.

Piłka w pole karne Manchesteru, ale wszyscy się jej przestraszyli. Kontra Chelsea i mocny, minimalnie niecelny, strzał Hazarda zza pola karnego.

• 119. min.

Ryan Giggs strzela w lewy róg, Cech rzuca się w prawy.

• 117. min.

Rzut karny dla Manchesteru! Chicharito faulowany w polu karnym!

• 117. min.

I jeszcze okazja dla Chelsea, młodzież United zupełnie gubi się w obronie, ale Mata i Moses też nie mają pomysłu na wykończenie akcji.

• 114. min.

Gooool! Ramires! Coż za zimna krew! Zabrał piłkę obrońcom, zrobił kilka kroków, miał przed sobą Lindegaarda, minął go ze spokojem i z ostrego kąta zapakował piłkę do siatki.

• 114. min.

Powell faulowany, żółta kartka dla Ramiresa. Rzut wolny United przetacza się po głowach stojących w polu karnym zawodników ale nie znajduje drogi do siatki.

• 110. min.

Ależ okazja dla Chelsea! Moses miał przed sobą tylko Lindegaarda, ale zamiast go przelobować nabił mu piłkę na nogę.

• 108. min.

Rzut rożny dla United, piłka nie sięga bramki, Moses wybija.

• 108. min.

Sturridge zabrał piłkę Rafaelowi, ale potem strzelił źle i piłka przeszła ponad bramkę.