1 0
Komentarze (86)
  • niemanek1920

Oceniono 12 razy -10

Może Chelsea wygrała u siebie na stadionie ale Barcelona u siebie nie jest tak słaba Barca wygra

• harnas95

Oceniono 11 razy -3

i to jest jusz ktures z kolei spotkanie co wygrywa sczescie
    ten kto oglodal mecz wie o co chodzi
    barcelona strzaly 16
    chelase strzaly 3 wtym 1 niecelny
    mam nadzieje ze w barcelonie bedzie inaczej bo postawilem na nich 100zl ze wygrajo lige misztrzów

• sosik15

Oceniono 17 razy 11

Barca grała słabo i teraz będzie coraz gorzej z Chelsea klepali piłkę przez 30godziny i nagle strata i tak przez cały mecz a jeszcze niedawno tak dobrze grali ale na Barce wystarczy zagrać mądrze w obronie to to jest klucz.

• 1997kamil1997

Oceniono 32 razy -22

zobaczymy na stadionie Barcy

Wi�cej o wydarzeniu

Chelsea między niebem a piekłem

Londyńczycy wygrali pierwszy półfinał Ligi Mistrzów z Barceloną, ale faworytem wciąż są obrońcy trofeum. Równie ważny będzie sobotni szlagier ligowy z Arsenalem

• Chelsea była to tego meczu przygotowana kapitalnie - świetnie wybijała Barcelonę z rytmu i nie dała jej się rozpędzić. A kiedy Barcelonie jakoś udawało się wykiwać obronę - fatalnie pudłowała. A kiedy nawet fatalnie nie pudłowała - kapitalnie bronił Cech. Krótko mówiąc, wszystko sprzysięgło się dziś przeciw Barcelonie, z samą Barceloną włącznie. Co jest może kiepską wiadomością dla Barcelony, ale dobrą dla wszystkich, którzy chcieliby emocji w rewanżach. My już nie możemy się ich doczekać. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• KONIEC

Wszyscy na trybunach Stamford Bridge skaczą. Albo z radości ze zwycięstwa albo dlatego, że z głośników poleciało "One Step Beyond" Madness.

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

• 90. min. + 3

Nieprawdopodobne! Zgranie piętą przed pole karne, Terry rzuca się pod nogi Busquetsa i wybija piłkę, ale prosto pod nogi Pedro. Skrzydłowy Barcelony uderza, piłka mija Cecha i trafia w SŁUPEK! Dopada do niej jeszcze Busquets i wali wysooooko nad poprzeczką!

• 90. min. + 2

Dośrodkowanie Barcelony nieskuteczne. Piłki jednak tym razem nie udaje się przenieść zawodnikom Chelsea w bezpieczne rejony boiska. Cuenca przenosi piłkę na drugą stronę boiska, ale Pedro nie radzi sobie z łatwym podaniem, która wychodzi na wreszcie bezpieczny dla Chelsea aut.

Terry świernie przejmuje piłkę, ale potem robi fatalny błąd i podaje ją Kalou, który traci ją po zrobieniu trzech kroków.

Dani Alves rozgrywa piłkę na skrzydle z Pedrem, ale piłkę wybija im wracający we własne pole karne Drogba, który postanowił już być wszędzie i prawdopodobnie tylko brak rękawic sprawia, że jeszcze nie próbował stawać w bramce.

• 89. min.

Zmiana w Chelsea. Za Ramiresa wchodzi Bosingwa.

• 88. min.

Ależ okazja dla Barcelony! Messi miękko dośrodkowuje z rzutu wolnego, Puyol muska głową piłkę, która leci tuż przy słupku bramki Cecha. Thiago próbuje ją dobijać, ale nie sięga, sięga za to Cech, który kapitalną paradą odbija ją na rzut rożny.

• 87. min.

Kolejna zmiana w Barcelonie. Schodzi Xavi. Za niego Cuenca.

• 86. min.

yellowCard

Żółta kartka dla Drobny za podcięcie Messiego. Chociaż wyglądało, jakby większą krzywdę wyrządziły Messiemu plecy Mikela.

• 84. min.

Bardzo wysoka piłka spada w pole karne Barcelony. Odbija się pomiędzy zawodnikami gospodarzy i gości, nikt jej nie może przejąć do czasu, aż spada w pole bramkowe, gdzie jest Kalou. Reprezentant WKS jednak przenosi ją wysoko ponad poprzeczką wobec próbującego interweniować Valdesa.

• 83. min.

Barcelona długo rozgrywa piłkę, ale nie może się przedrzeć pod pole karne. Gdyby kontynuować metaforę oblężenia - Chelsea udało się wybudować drugi mur obronny - jeszcze przed zasiekami i fosą.

• 81. min.

Kolejna kontra Chelsea zapowiadająca się bardzo groźnie, ale prowadzący piłkę Drogba zdecydował się na zagranie do towarzyszącego mu w tym ataku Kalou, jednak tam gdzie był Kalou, byli również obrońcy Barcy.

• 80. min.

Barcelona już regularnie oblega pole karne Chelsea. Uderza Xavi, ale obrońcy blokują. Barcelona znów przejmuje piłkę i Dani Alves posyła kolejną salwę. Blokujący piłkarze Chelsea wyglądają, jakby mieli straszną ochotę oblać nacierających rywali wrzącą smołą.

• 78. min.

W drużynie Barcelony Fabregasa zmienia Thiago Alcantara.

• 77. min.

Messi walczy z przeważającymi siłami wroga, ale podcinany najpierw przez Meirelesa, a potem Terry'ego - musi się poddać. Chociaż nie bezwarunkowo - sędzia dyktuje rzut wolny, który dla Daniego Alvesa staje się okazją do zrobienia krzywdy stojącym w murze zawodnikom.

• 76. min.

yellowCard

Busquets fauluje wychodzącego z kontratakiem Ramiresa. Akcja zapowiadała się groźnie, sędzia uznał, że faul kwalifikował się na upomnienie kartkowe.

• 75. min.

Maciek rozszyfrował Drogbę:

korespondencja

Wiem czemu Drogba tyle razy leży na ziemi - on czeka aż do niego przyjdzie ta ładna pani ze sztabu medycznego Chelsea.

Hm, może tak być...

• 74. min.

Schodzi zmęczony, ale i niespełniony w tym meczu Mata. Za niego na boisku pojawia się Kalou.