2 1
Komentarze (24)
  • Gość: Laliga

Oceniono 11 razy 11

Bramka Meirelesa palce lizać !!!! przypieprzył pięknie . Czyli finał raczej Gran Derbi .

• Gość: DO_REDAKCJI

Oceniono 7 razy -1

Czy na e-mail będą wysłane wiadomości ,że nie wygrałeś tego konkursu , i kiedy będziecie wysyłać??

• zlatanibra98

Oceniono 21 razy -15

chelsea wygra ale nie wymiata koksy ! City !!!

• fajny_pipek

Oceniono 14 razy -6

czelsi to przepłacane abramowiczowe śmondaki...

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Chelsea bliżej awansu

Chelsea zmierzy się z Benfiką w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, a lepszy z tej pary później zagra z Barceloną. Londyńczycy zajmują dopiero piąte miejsce w Premier League i możliwe, że zabraknie ich w kolejnej edycji LM.

• KONIEC

Swoją drogą, takie zakończenie całkiem nieźle podsumowało dwumecz. W Lizbonie też było tak, że Benfica była zdecydowanie groźniejsza, nacierała, miała okazje, ze to Chelsea strzeliła. W nagrodę - będzie się mogła zmierzyć z Barceloną. I z... A nie, mieliśmy nie powielać spiskowych teorii. Dziękujemy bardzo za udział w relacji. Dobranoc.

• KONIEC

Późno strzelona bramka ustawiła końcówkę meczu. Wyglądało na to, że dzięki bramce dla Benfiki będziemy mieli emocjonującą końcówkę - i mieliśmy. Tyle, że najwięcej emocji dostarczyła druga bramka dla Chelsea.

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

Jeszcze Aimar strzela z 22 m. Ale nie wygląda, jakby wierzył w powodzenie tego strzału. Cech spokojnie łapie piłkę.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

goal

Benfica źle rozegrała rzut wolny i gospodarze ruszyli z kontratakiem we dwóch na trzech obrońców. Ale Meireles nie podał. Biegł przez prawie pół boiska sam i z ponad 15 m pięknie przyłożył pod poprzeczkę.

• 90. min. + 1

Wrzutka w pole karne Chelsea, obrońcy wybijają, ale Javi Garcia natychmiast przejmuje piłkę. Benfica przyciska Chelsea do jej pola karnego. Dość zatłoczonego, bo siedzą w niej już niemal obie pełne jedenastki.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 88. min.

Ależ okazja dla Benfiki! Aimar kapitalnie przerywa akcję Chelsea, podaje do Nelsona Oliveiry, który wpada w pole karne, mija obrońcę, i uderza zewnętrzną częścią stopy. Efektownie, ale niecelnie. To może skończyć się kocówą, bo obok miał dwóch lepiej ustawionych kolegów.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Chelsea. Drogba za Torresa.

• 86. min.

Meireles wygląda, jakby miał ochotę wrzucać piłkę z autu przez najbliższe pół godziny. Sędzia uprzejmie prosi go, żeby się pospieszył. A potem znacząco klepie się po kieszonce, w której ma schowane kartki.

• GOOOOOOL

85. min.

goal

Javi Garcia!!! Dośrodkowanie Aimara z rzutu rożnego, Javi Garcia wyprzedza obrońców i Cecha i pakuje piłkę do siatki!

• 84. min.

Biegnie Witsel. Zagrywa świetnego krosa w pole karne, Djallo kapitalnie uderza głową, ale Cech równie kapitalnie się wyciąga i wybija piłkę na rzut rożny.

• 83. min.

Benfica wygląda jakby pogodziła się z tym, że Barcelonę z bliska zobaczy najwcześniej w czasie wakacji.

• 80. min.

Aimar uderza z rzutu wolnego, Cech broni i naprawdę, nie mam pojęcia, czy aby ta druga akcja nie dawała większych szans na skończenie się bramką. I bynajmniej nie dlatego, że Cech tak marnie obronił.

• 79. min.

Druga zmiana w Chelsea. Meireles zastąpił Matę.

• 78. min.

yellowCard

Żółta kartka dla Johna Obiego Mikela, który najwyraźniej znudzony 50-metrowym rajdem Rodrigo podcina rywala tuż przed polem karnym.