(0)
Lechia Gdańsk
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• Koniec meczu. Lechia Gdańsk awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski po zwycięstwie 3:1 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

• 90. min. + 7

3:1 dla Lechii po bramce Wolskiego.

Sędzia przedłużył mecz o siedem minut.

Ostre starcie Kupczaka z Kubickim. Więcej mamy teraz zagrań w stylu hokeja na lodzie niż piłki nożnej.

• 86. min.

Zderzenie głowami Leżonia z Vitorią. Obaj skoncentrowani na piłce, nie widzieli się. Bolesne zderzenie, oby to nie były poważniejsze urazy.

• 85. min.

Błąd Szeligi, Haraslin przejmuje piłkę, ale jego uderzenie jeszcze odbija obrońca.

• 79. min.

Jacek Kiełb dostał świetne podanie od Przemysława Szarka, ale zamiast strzelić celnie, uderzył mocno i ponad bramką.

• 75. min.

Na razie gol zapisany Misakowi.

• 75. min.

Jest gol kontaktowy dla Termaliki. Misak świetnie wbiegł do dośrodkowania, uderzył piłkę głową, ale chyba otarła się jeszcze od nogi Nunesa, który próbował wybić strzał.

• 73. min.

Flavio Paixao w miejsce Fili.

• 70. min.

Kontuzja Gergela bez udziału przeciwnika. Naciągnął mięsień dwugłowy.

• 67. min.

2:0 dla Lechiii! Precyzyjny strzał Makowskiego po ziemi zza pola karnego przy lewym słupku.

• 65. min.

Putivtsev "wyciął" Filę i sędzia nie miał wyjścia, musiał pokazać żółtą kartkę.

• 62. min.

Dwa strzały Gergela zablokowane, a chwilę później Wlazło symulował faul w polu karnym. Za to dostał żółtą kartkę, swoją drugą w tym meczu. I musi udać się do szatni.

• 60. min.

Haraslin w miejsce Michalaka. To pierwsza zmiana w Lechii.

• 58. min.

Arak przed szansą na podwyższenie prowadzenia Lechii na 2:0. Wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili jego uderzenie przyblokował obrońca gospodarzy.

• 55. min.

Wlazo fauluje w okolicy linii środkowej Araka, który ruszał do kontry. Żółta kartka zasłużona.

• 49. min.

Arak nakładką wszedł w nogę Putivtseva. Rzut wolny dla Termaliki, ale najpierw interwencja lekarzy.