Podpisać kontrakt z Bournemouth
Poszukać lepszego klubu

• KONIEC MECZU

90. min.

Przed ostatnią kolejką zespół Boruca ma trzy punkty przewagi nad Middlesbrough, ale różnicę bramkową lepszą o 19 trafień. Nie dadzą się już wyprzedzić i w kolejnym sezonie zagrają w Premier League, podobnie jak Watford.

Koniec! Bournemouth w Premier League!

• 88. min.

Kibice gospodarzy już zaczynają świętowanie.

• 79. min.

Jak padł gol? Znów ośmieszoną obrona Boltonu. Po kilku ładnych podaniach w polu karnym Wilson obrócił się z piłką i podwyższył na 3:0.

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOL! 3:0!

• PILNE

72. min.

Zmarnowany karny! Kermorgant uderzył ponad poprzeczką!

• PILNE

71. min.

Dervitte fauluje wychodzącego na czystą pozycję rywala, wylatuje z czerwoną kartką i mamy rzut karny!

• 64. min.

Kermorgant uderzył z ponad 40 metrów próbując przelobować bramkarza i prawie mu się to udało! Bogdan odbił piłkę ponad poprzeczkę.

• 63. min.

Podwójna zmiana w Boltonie. Threlkeld za Feeneya a Gudjohnsen za Daviesa. Tak tak, ten Gudjohnsen.

Eidur Gudjohnsen

• 60. min.

Co za okazja dla gospodarzy! Steve Cook musiał tylko dołożyć nogę do piłki zagranej przez Calluma Wilsona, ale nie trafił w piłkę.

• 52. min.

Po zamieszaniu przed bramką gospodarzy uderzał Bannan, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyszła poza linię końcową.

• 49. min.

Bournemouth jeszcze nigdy nie grało w Premier League. Teraz wystarczy im dowiezienie wyniku do końca.

Zaczęła się druga połowa.

• 45. min.

Przerwa. Po trochę nerwowym początku Bournemouth strzeliło dwie bramki i jest jedną nogą w Premier League.

• 44. min.

Jak padł gol? Piękna akcja! Wydawało się, że Wilson niepotrzebnie ją zwolnił, ale po kolejnych dwóch podaniach piłka trafiła do Ritchiego, który mocnym strzałem umieścił ją w bramce. Obrońcy Boltonu tylko patrzyli jak gospodarze wymieniają podania w ich polu karnym.

• GOOOOOOL

44. min.

GOOOL! 2:0!

• 39. min.

Jak padł gol? Pugh dostał piłkę w polu karnym z lewej strony, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i technicznym strzałem z ostrego kąta umieścił ją w siatce przy dalszym słupku.

• GOOOOOOL

39. min.

GOOL!!! 1:0!

• 35. min.

Rośnie przewaga Bournemouth, Boruc w ostatnich minutach niemal bezrobotny.

• 29. min.

Co za szansa dla Bournemouth! Najpierw Wilson był już sam na sam z bramkarzem, ale dał sobie wybić piłkę spod nóg. Dogonił ją z boku w polu karnym, zagrał do Ritchiego, ten huknął, ale Bogdan znów uratował swój zespół odbijając piłkę.