20.01.2013, godzina 21:00

Bordeaux

0 0

Wi�cej o wydarzeniu

Koniec spotkania. Bardzo słabego. To pierwsze od 7 lat zwycięstwo PSG w Bordeaux. PSG liderem ligi, Bordeaux na siódmym miejscu.

• 86. min.

Niezłą szansę miał Chantome, który główkował po wrzutce z rzutu rożnego. Strzelił obok bramki. Jednego z rywali powalił za to Zlatan Ibrahimović. Nieprzepisowo. Sędzia nie widział.

• 83. min.

Obraniak w przerwie mówił o determinacji. Z pewnością brakuje jej w drugiej połowie piłkarzom Bordeaux.

• 73. min.

Na boisko wchodzi Javier Pastore. Może to coś zmieni, może będzie ciekawiej?

• 67. min.

Obraniak dostał podanie w pole karne i odegrał piłkę do środka. Niewiele zabrakło, by dopadł do niej któryś z kolegów. Ale zabrakło. Wciąż prowadzi PSG.

• 63. min.

Bordeaux miało swoją szansę. Akcja bardzo przypominała tę, po której gola zdobył Ibrahimović. W podobnej sytuacji i w tym samym miejscu boiska znalazł się Gouffran. Dostał podanie, strzelił, ale obrońca zdążył zablokować uderzenie.

• 54. min.

Fajnie, że jest Ibrahimović. Nawet jak nic się nie dzieje, to na Szweda w tej drugiej połowie miło patrzeć. Przed chwilą w zasadzie w miejscu minął dwóch rywali.

• 51. min.

Początek drugiej połowy nie zachwyca. Znów dużo niedokładności z obu stron.

Zaczynamy drugą połowę. Zmian brak.

• Koniec pierwszej połowy.

- Mieli jedną sytuację i strzelili bramkę. Wielkie drużyny tak mają. Mimo wszystko, graliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. Musimy dłużej grać piłką i z klepki, próbować gry środkiem - powiedział po pierwszej połowie Ludovic Obraniak.

• GOOOOOOL

43. min.

Niesamowite. Ibrahimović, który nie istniał w tej połowie, strzela gola. 19 w tym sezonie. Dostaje podanie w pole karne i z ostrego kąta strzela. Lekko, w środek bramki, ale Carrasso zachował się jak na podwórku. Jakby po golu była zmiana.

• 40. min.

Obraniak próbuje uderzenia z 25 metrów i Sirigu broni z trudem. Wybija piłkę do boku. Bardzo groźna próba Polaka.

• 33. min.

Menez faulowany jakieś 28 metrów przed bramką Bordeaux. Do bramki podchodzi Ibrahimović i uderza po ziemi, pod murem. Mocno, ale bramkarz gospodarzy był na miejscu. Najlepsza jak na razie szansa PSG w tym spotkaniu,

• 30. min.

30 minut za nami, ale ciężko napisać coś dobrego o tym spotkaniu. Walka raczej w środku, mnóstwo niedokładnych podań. W tej ostatniej statystyce króluje jak na razie Ibrahimović, który wygląda, jakby mu się nie chciało.

• 20. min.

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Boisko opuszcza sędzia główny! Zmiana trochę potrwa. Przerwa może pomóc PSG. Ze swoimi piłkarzami rozmawia Carlo Ancelotti.

• 17. min.

Obraniak świetnie pociągnął akcję i w końcu pokazał, jak powinno się podawać. Dobra piłka do Saiveta, który próbuje strzału zza pola karnego. Uderza nieco za lekko i bramkarz PSG broni strzał. Po kwadransie zdecydowanie lepszym zespołem jest Bordeaux.

• 14. min.

Czasami aż prosi się, żeby piłkarze Bordeaux spróbowali prostopadłych podań. Przed chwilą idealnie wychodził Sertic, jednak koledzy znów próbowali dośrodkowania.

• 7. min.

W końcu jakaś akcja PSG. Piłka trafia pod nogi Matuidiego, który z kilkunastu metrów próbuje pokonać Carrassa. Nie ma jednak jak złożyć się do strzału, bo obrońcy już są przy nim. Strzela bez rozbiegu, bez siły i kilka metrów nad poprzeczką.

• 5. min.

Od początku gospodarze starają się przejąć kontrolę nad tym, co dzieje się na boisku. I na razie piłka częściej jest pod bramką, której broni Sirigu. Przez pierwszych kilka minut już trzy razy dośrodkowywali piłkę w pole karne PSG, ale na razie obrońcy i bramkarz są czujni.

• 3. min.

Obraniak wraca do pierwszego składu Bordeaux. Przez dwa miesiące leczył kontuzję stawu skokowego, ostatnio grał tutaj w listopadzie i jeszcze kilka dni temu wydawało się, że w tym meczu nie wystąpi.