Milan
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 5

Milan marnuje kolejną okazję na gola! Hernandez znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skorupskim, ale Polak zdołał obronić jego strzał.

Groźna kontra Milanu! Piątek zagrał prostopadle do Castillejo, ten opanował piłkę (z problemami) w polu karnym i oddał mocny strzał. Zbyt mocny, bo piłka przeleciała nad bramką Skorupskiego.

Sędzia dolicza aż 5 minut do podstawowego czasu gry. Czekają nas jeszcze emocje.

• 88. min.

Pewna interwencja Donnarummy. Gospodarze atakują coraz częściej, a Milan wygląda chwilami tak, jakby stracił pewność siebie. Dla gości ostatnie minuty mogą być bardzo trudne.

• GOOOOOOL

84. min.

GOOOOL! Sansone pewnie pokonuje Donnarummę i daje gospodarzom nadzieję na wyrównanie.

• 83. min.

Rzut karny dla gospodarzy! Jeden z obrońców Milanu powalił w polu karnym zawodnika z Bolonii. Sędzia początkowo nakazał kontynuowanie gry, ale po konsultacji VAR zdecydował się podyktować jedenastkę.

• 67. min.

Milan w ostatnich minutach oddał inicjatywę gospodarzom, którzy atakują coraz częściej i groźniej.

• 65. min.

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Olsen uderzył ze skraju pola karnego, ale dobrze ustawiony Donnarumma pewnie złapał piłkę.

• 63. min.

Groźne uderzenie Sansone. Piłka po jego strzale przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Milanu.

• 59. min.

Bardzo dobrą sytuację miał teraz Piątek. Polak otrzymał piłkę w polu karnym, dobrze ją przyjął i błyskawicznie uderzył, ale jeden z obrońców gospodarzy zdołał zablokować jego strzał.

• 50. min.

Dobra akcja Andrei Poliego. Były piłkarz Milanu oddał sprytny strzał, ale Gianluigi Donnarumma zdołał odbić piłkę.

• GOOOOOOL

46. min.

Ależ rozpoczął Milan! 3:1! Kessie zagrał do Piątka, który popędził prawym skrzydłem i zagrał w pole karne. Piłkę odbił co prawda jeden z obrońców gospodarzy, ale zrobił to tak niefortunnie, że przejął ją Bonaventura. Pomocnik Milanu przymierzył i precyzyjnym strzałem lewą nogą pokonał Łukasza Skorupskiego.

Rozpoczynamy drugą połowę.

• 45. min.

PRZERWA. Za nami dobra pierwsza połowa spotkania. Dobra nie tylko ze względu na bramkę Krzysztofa Piątka, ale także ze względu na obraz gry. Miejmy nadzieję, że po przerwie nie będzie gorzej.

• GOOOOOOL

40. min.

A jak już zdążyliśmy Milan pochwalić, to ten strzelił sobie samobója. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry zrobił to Theo Hernandez.

• 36. min.

Rzadko to w tym sezonie można napisać, ale dziś Milan ogląda się przyjemnie. Goście przeprowadzają ciekawe akcje, grają odważnie, kontrolują przebieg spotkania.

• GOOOOOOL

32. min.

MILAN PODWYŻSZA PROWADZENIE! Suso posłał kapitalne podanie w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Theo Hernandez. Obrońca Milanu przyjął piłkę i pewnie pokonał Łukasza Skorupskiego.

• 25. min.

Po pressingu Bolonii z początku spotkania nie zostało już nic. Milan spokojnie rozgrywa piłkę, czekając na błąd gospodarzy.

• 20. min.

Aktywny jest dziś Piątek. Był już faulowany kilka razy w okolicach pola karnego.