28.08.2019, godzina 17:30

Belgia K

3 2

• Ten wynik oznacza, że jeśli Polki nie wygrają w czwartek z Włoszkami, zagrają najprawdopodobniej z Rosjankami w 1/8 finału. Niesamowicie skomplikowała się sytuacja polskich siatkarek.

• 17:15 Zablokowana Natalia Mędrzyk! Polki tym samym przegrały tie-breaka i całe spotkanie 2:3.

• 16:15 W siatkę atakuje Mędrzyk. Piłka meczowa dla Belgii.

• 15:15 Sobolska pewnie atakuje ze środka siatki. Trzeci matchball obroniony.

• 14:15 Smarzek nie skończyła ataku, ale Grobelna zaatakowała daleko w aut. Trzecia piłka meczowa!

• 14:14 As serwisowy Herbots! Piłka trafiła idealnie w linię końcową. O czas prosi Jacek Nawrocki. Niesamowita końcówka spotkania.

• 13:14 Herbots przebija się przez polski blok.

• 12:14 Smarzek atakuje w aut. Sędzia nie podjął decyzji, chce sprawdzić, czy piłka dotknęła bloku Belgijek. Było dotknięcie bloku, piłka meczowa dla Polek!

• 12:13 Herbots rozbija polski blok.

• 11:13 Świetne przyjęcie i znakomity atak Stysiak. Jeszcze dwa, jeszcze dwa!

• 11:12 Fatalne przyjęcie Mędrzyk i tylko punkt różnicy pomiędzy Belgijkami a Polkami.

• 10:12 Belgijki obroniły atak Smarzek, Grobelna z 2. linii przebija się przez polski blok.

• 9:12 Van Gestel serwuje w aut.

• 9:11 Złe przyjęcie Polek, kończą atak na kontrze Belgijki.

• 8:11 Zepsuta zagrywka Mędrzyk.

• 7:11 Kapitalna obrona Polek. Szybka piłka do Smarzek i skuteczny atak. Czterech punktów brakuje Polkom. Druga przerwa na żądanie trenera naszych rywalek.

• 7:10 Autowa zagrywka Belgijek.

• 7:9 Grobelna przedziera się przez polski blok. Stysiak próbowała bronić, ale nie zdołała utrzymać piłki w grze.

• 6:9 Nakręcają się Polki! Kapitalnie podbija piłkę Stysiak, Mędrzyk przedziera się przez blok Belgijek. Trzy punkty różnicy i przerwa na żądanie van de Broeka.