Z takim budżetem to kompromitacją by było nie wygrać klubowych mś...

Oceniono 15 razy 5

Trzeba zatrzymać islam !!!

• 2alexander

Oceniono 50 razy 0

Widac ze sedziowie niemieccy juz gwizdaja pod Guardiole , sedzia ten mecz wydrukowal . Karny dla Bayernu z kapelusza i bramka po ewidentnym spalonym . natomiast dla Stuttgard karnego nie podyktowal a w powtorce zawodnik Bayern zmienil lot pilki reka . Pilka nozna jest juz skorumpowana do dna , liczy sie tylko kasa dla wszelkiej masci agentow , prezesow i calej otoki , kosmiczne ceny za transwery a juz tygodniowki pilkarzy to zupelny absurd (200 tys funtow za tydzien - tego normalny Kowalski nie zarobi przez cale zycie).

Rafał Stec: Bayern 2013 naprawdę über alles

Jeśli pobawimy się w porównywanie pojedynczych sezonów, to Bayern właśnie stał się naturalnym kandydatem do tytułu dla supergrupy ponad wszystkie, bowiem zdobył potrójną koronę - najcenniejsze trofeum na kontynencie oraz oba główne krajowe - czego dotąd dokonały tylko Celtic Glasgow (1967), Ajax Amsterdam (1972), PSV Eindhoven (1988), Manchester United (1999), FC Barcelona (2009) oraz Inter Mediolan (2010) - analizuje Rafał Stec, dziennikarz ?Gazety Wyborczej? i Sport.pl.

• 90. min. + 4

Bayern Monachium pokonał w Berlinie VfB Stuttgart 3:2 i zdobył Puchar Niemiec. Został tym samym pierwszą drużyną w historii niemieckiej piłki, która zdobyła trzy trofea w jednym sezonie - puchar kraju, mistrzostwo kraju oraz zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W sumie drużyna Juppa Heynckesa, którego zastąpi Pep Guardiola, zdobyła w tym sezonie cztery trofea - bo wywalczyła też na początku superpuchar Niemiec. Ekipie VfB należą się również wielkie brawa za walkę do końca. Przegrywała 0:3, ale w końcówce strzeliła dwie bramki i niewiele brakowało, a piłkarze ze Stuttgartu wbiliby i trzeciego gola.

Koniec meczu!

VfB strzela, ale Neuer (z trudem) broni.

• 90. min. + 2

Będzie jeszcze jedna wrzutka!

Świetna wrzutka, ale Okazaki strzelił głową nie w tę stronę co trzeba. To już chyba koniec.

Rzut wolny dla VfB. Bramkarz biegnie pod bramkę Bayernu!

• 90. min. + 1

VfB ciągle na połowie Bayernu. "Bawarczycy" raz po raz wybijają piłkę przed siebie.

• 89. min.

Nic z wolnego nie wyszło. Po chwili piłkarze VfB mieli jeszcze rzut rożny, ale też go zmarnowali.

• 89. min.

Rzut wolny dla VfB. Dziewięciu piłkarzy Stuttgartu na polu karnym Bayernu.

• 85. min.

Mogło być 4:2 dla Bayernu. Mueller świetnie zagrał do Mandżukicia, a ten próbował skierować piłkę do bramki piętą, ale nie trafił w futbolówkę.

• 83. min.

Czy piłkarze VfB zdążą jeszcze strzelić wyrównującego gola? Mają jeszcze trochę czasu. To będzie fascynująca końcówka spotkania.

• 80. min.

OPIS BRAMKI: Nieprawdopodobne! VfB wciąż w grze! Okazaki trafił w słupek, do piłki dobiegł Harnik i uderzył najpierw w Neuera, a potem po nodze obrońcy do siatki!

• GOOOOOOL

80. min.

Gol dla VfB!!!!!!! 3:2!

• 80. min.

Boateng zagrał ręką w polu karnym ale sędzia nie podyktował rzutu karnego! Protesty nic nie dały.

• 80. min.

Ręka w polu karnym Bayernu?!

• 75. min.

VfB idzie za ciosem! Harnik zagrał do Okazakiego i ten miał wielką szansę pokonać Neuera. Wyprzedził Van Buytena i wślizgiem próbował strzelić gola, ale uderzył zbyt lekko.

• 71. min.

OPIS BRAMKI: A jednak! VfB jeszcze rzuca się do ataku i zdobywa honorową bramkę. Sakai dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne i kapitalnym uderzeniem głową w samo okienko popisał się Harnik.

• GOOOOOOL

71. min.

Gol dla VfB! 3:1!

• 65. min.

Zawodnicy Bayernu bawią się z graczami VfB jakby grali na treningu w "dziadka". Robben już składał się do strzału, kiedy został przewrócony przez rywala. Ale przepisowo, nie ma mowy o karnym.

• 65. min.

Atakuje już praktycznie tylko Bayern. Wielki sezon ten drużyny zostanie przypieczętowany zdobyciem czwartego trofeum. Chyba już nawet piłkarze VfB nie wierzą w inny scenariusz.