Bayern 2:0 Real [ALIANZ ARENA]
    Real 1:2 Bayern [SANTIAGO]

• 1996patryk1996

Oceniono 57 razy -17

Bayern wygra 2 : 0 i 1 : 0 je......ć Madryt,królewny zasrane Visca EL Barca.W Finale wygra Barca 4:1 z Bayernem!

Oceniono 27 razy -3

Myslę że kibice Barcelony nie będą jej kibicować ponieważ za jakiś czas jakiś człowiek za ziemi najprawdopodobniej piłkarz trener itp. wymyśli sposób na Barcelone i jej styl gry wtedy Barca będzie grała na poziomie Legi Warszawa

Oceniono 34 razy -8

Bayern w ataku z Gomezem he 3:0 dla Realu:)

• konigin

Oceniono 19 razy 15

"Monachijczycy desperacko chwytaja sie ostatniej szansy na ocalenie sezonu..." Tak pisac o jednej z czterech najlepszych druzyn Europy moga tylko ci, ktorzy w desperackiej walce o ocalenie resztek rozumu nie odniesli sukcesu.

• der-rauber

Oceniono 31 razy -13

Bayern zmiażdży Real bo królewscy są ostatnio w dołku, zrobi im to samo co ostatnio w Berlinie gdy ich łupem padła Hertha,

w międzyczasie Chelsea wyeliminuje Barcę i będzie można się angolom odpłacić

Bayern! Bayern! Bayern! Bayern! Bayern!

• pancha14

Oceniono 31 razy 1

finał FCB vs Bayern taki jest mój typ VeB <3

• dzwonek12345

Real jest najlepszy..... Ronaldo pokaże klase... I strzeli 2 bramki. A jak nie on strzeli to ktoś inny a dzięki jemu podaniu.. Obstawiam wynik Bayern 0:2. real do boju jesteś najlepszy....

• juhasen

Oceniono 38 razy 14

Powiem tak:

Ci co mówią, że "Królewscy są ostatnio w złej formie" chyba nawet nie wiedzą jakie są ostatnie wyniki tych dwóch drużyn:
    Real: wygrał 3:1 z Gijon.
    Bayern: 0:0 z dwunastym Mainz, a jeszcze wcześniej przegrali z Borussią 0:1.
    Piszecie w komentarzach, że Bayern rozwali Real. Ale niezależnie, "po której stronie" jesteście, to patrząc realistycznie, finał będzie Real - Barca

• msypa

Oceniono 41 razy -7

Bayern do boju! Real do gnoju! Heeaaaheeee!

Oceniono 19 razy -5

Ufff... Krystyna chyba dodatkową dawkę żelu nałożyła dzisiaj.

• lacik71

Oceniono 19 razy 1

bayern stracil szanse na mistrza, wiec bedzie staral sie ukasic lige misztrzow. tymbardziej, ze final bedzie w monachium. jestem za bayernem 3:1

Oceniono 2 razy 0

powiedzccie gdzie jest transmisja w necie?

• przewrotkacom

Mein Gott, komu jeszcze Ryczel przeszkadza? Zaglosujcie prosze na najgorszych komentatorow i wykopmy ich z tv! przewrotka.com/ranking-najgorszych-komentatorow/

• fcbayernpl

Oceniono 16 razy 0

No i 1:0 dla FCB !!!

• marcin835638

Oceniono 18 razy -8

Real wygra ten dwumecz podobnie jak barcelona,Obydwie druzyny spotkają sie w finale w kturym i tak barca wygra.(co tu muwić i spekulować bo i tak taka bedzie prawda)

• dawidcebulski4

Oceniono 22 razy 0

Real jest beznadziejny naszpikowany gwiazdami a nie umie się zgrać. Ronaldo jest najgorszy a Messssssi najlepszy. Ronaldo Pedaldo.

• zjarka007

Oceniono 21 razy 1

Gra Realu a zwłaszcza Ronaldo: przewracamy się a potem patrzymy wzrokiem kota w butach (ze Shreka) na sędziego. Żałosne, co za dziewczynki przyjechały z tego Madrytu.

• xoxziele99

Oceniono 6 razy 0

real wygra jak nie tu to u siebie

• kiolp23

Oceniono 6 razy 2

co to za futbol chowa sie przy tym jak na murawe wychodza orly z naszej ekstraklasy hahahah nasze orzelki juz po 40 minutach czekaja na koniec spotkania bo nie ma komu biegac hahaah szkoda tylko kibicow bo musza to gowno ogladac

Liga Mistrzów. Palące błędy Mourinho

Według madryckiej prasy w przegranym półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem 1:2 pomylił się przy ustalaniu pierwszej jedenastki i dokonał złych zmian. Prawdziwym problemem trenera Realu jest jednak przygotowanie do rewanżu, który odbędzie się kilka dni po ligowym szlagierze z Barceloną

Liga Mistrzów. Mourinho: Bramka dla Bayernu ze spalonego, ale to standardowy błąd sędziów

Real Madryt przegrał z Bayernem Monachium 1:2 w pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zdaniem Jose Mourinho pierwsza bramka dla Bawarczyków nie musiała zostać uznana. Na pozycji spalonej znajdował się bowiem Luiz Gustavo, który piłki nie dotknął, ale absorbował uwagę Ikera Casillasa. - Nic się nie stało. To standardowy błąd sędziów - zaznaczył trener ?Królewskich?.

• KONIEC

Jak mówi stare indiańskie przysłowie "Kto Gomeza ma, dla tego Gomez strzela". Napastnik Bayernu zdobył 12. gola w swoim dziesiątym meczu w tej edycji Ligi Mistrzów, a zrobił to jak w najlepszym hollywoodzkim filmie - w samym finale. I może być tak, że ten gol również zadecyduje o finale. Ale zastosujmy się do rady Bogusława Wołoszańskiego i nie uprzedzajmy faktów, tylko poczekajmy na rewanż, przed którym nie mamy odwagi typować faworyta. Zanim to jednak nastąpi - zapraszamy na drugi półfinał, już w środę Chelsea zagra z Barceloną. A dziś już dziękujemy za udział w relacji. Dobranoc.

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

yellowCard

Bardzo brutalne, złośliwe zagranie Marcelo. Zaatakował od tyłu Muellera, ten upadł na murawę i w początkowej fazie nie wyglądał na takiego, który wstanie szybko. Wstał. Jeszcze gramy.

• 90. min. + 2

Real próbuje jeszcze swoje działania ofensywne reanimować. Wrzutka w pole karne jednak bardzo łatwo wyłapana przez Neuera.

yellowCard

Higuain namawia Howarda Webba na pokazanie karrtki Boatengowi. Howard Webb rozumie jego apel połowicznie - w tej części, która nie dotyczy Boatenga.

• 90. min. + 1

Gomez świetnie przejmuje piłkę przed polem karnym Bayernu. Oddaje ją jednak Robbenowi, który zwalnia akcję. Bayern rozgrywa powoli z boku pola karne, w końcu Xabi Alonso nadciąga i świetnie przerywa akcję.

• GOOOOOOL

90. min.

goal

Gomez!!! Wspaniała akcja Lahma, przecudowna. Zaczarował całe prawe skrzydło, prawe skrzydło oniemiało, a obrońca Bayernu mknął do końcowej linii, tam już nie było z nim Coentrao, który dał się nabrać na zwód. Lehm podał w pole bramkowe, tam już czekał Gomez, który wślizgiem wbił piłkę do bramki z najbliższej odległości.

• 87. min.

Ależ okazja dla Bayernu! Ładne rozegranie przed polem karnym, piłka trafia pod nogi Gomeza, ale Ramos również trafia pod nogi Gomeza i wybija mu piłkę. Padający Gomez patrzy głęboko w oczy Howarda Webba, który jednak jest niewzruszony.

• 86. min.

Kolejna akcja Bayernu, a w zasadzie Ribery'ego i Robbena. Gwiazdy Bawarii próbowały sforsować bramkę atakując tym razem środkiem. Piłka zatańczyła gdzieś między nogami obrońców, znowu do niej dorwał się Gomez, strzelił, ale znowu akcja zakończyła się na Casillasie.

• 85. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Za Benzemę wchodzi Higuain.

• 84. min.

Ronaldo pędzi prawym skrzydłem. Dośrodkowanie do Benzemy, który oszukuje obrońców i nie strzela. Podanie do Khediry, który uderza, obrońcy jednak w ostatniej chwili rozpoznają oszustwo i blokują uderzenie.

• 83. min.

Świetna akcja Ribery'ego i Robbena, którzy poszli prawym skrzydłem w duecie i w duecie znaleźli się pod polem bramkowym. Tam jednak pomysłów na wykończenie akcji zabrakło. Obrońcy Realu jednak wybijali dość niefortunnie - piłka trafiła przypadkiem w klatkę piersiową Pepe - zawodnicy Bayernu natomiast widzieli w tej sytuacji rękę Portugalczyka. Tylko oni ją widzieli.

• 82. min.

Rzut rożny dla Bayernu. Dośrodkowanie Ribery'ego, Gomez skacze, ale nie sięga, piłka spada na ziemi niczyjej. Dopada do niej Robben, oddaje Lahmowi, który zarządza strategiczny odwrót.

• 79. min.

Druga zmiana w Realu. Za Di Marię wchodzi Granero.

• 78. min.

Zaostrza się gra. Znowu ofiarą Alonso był Ribery, który zwija się na murawie, ale sędzia nie da drugiej żółtej kartki za to zagranie.

• 77. min.

Czy używaliśmy już określenia "wrzutka w pole karne Realu"? Ok, w takim razie kolejna wrzutka w pole karne Realu. Zgranie przed pole karne, Kroos natychmiast uderza. Robben znów będzie miał pretensje, a gołębie znów będą miały skołatane nerwy.

• 76. min.

yellowCard

Sergio Ramos bardzo brzydko fauluje Muellera. Wślizg od tyłu był łatwy do interpretacji dla Howarda Webba.

• 74. min.

Bayern powoli zaczyna stosować klasyczny "kick and rush". Kolejny "kick" w pole karne, ale za mocny. Albo "rush" Ribery'ego za wolny.

• 72. min.

Jeszcze jedna okazja Gomeza, jeszcze jeden strzał przeniesiony nad poprzeczką. Tym razem jednak nie było to łatwe uderzenie - strzelał głową po ostrym dośrodkowaniu Kroosa z prawego skrzydła.