Eintracht Brunszwik
(4)

Liczba oddanych głosów: 39

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Bayern pewnie wygrywa z Eintrachtem Brunszwik i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Rafał Gikiewicz i Robert Lewandowski rozegrali całe spotkanie.

• 90. min. + 1

Głupi faul Dante w końcówce spotkania, za który Brazylijczyk obejrzał żółtą kartkę.

• 88. min.

W ciągu dwóch minut Mueller miał dwie świetne okazje - najpierw mocno i bardzo niecelnie uderzył po rzucie wolnym, za chwilę nie trafił z kilku metrów w bramkę.

• 86. min.

Pierwsza próba Muellera. Niecelny strzał sprzed pola karnego. Gikiewicz zacznie od bramki.

• 82. min.

Bayern spokojnie kontroluje grę w środku pola. Do końca meczu zostało około 10 minut.

• 78. min.

I trzecia zmiana w Bayernie. Mueller zmienił Robbena.

• 78. min.

Pierwszy strzał Rode, po ładnym podaniu Alaby. Niecelny.

• 76. min.

Rode zmienia Schweinsteigera.

• 74. min.

Kolejne piękne podanie Lewandowskiego, tym razem w kierunku Goetze. Gikiewicz w porę wyszedł z bramki, tylko rzut rożny.

• 72. min.

Klasyczna akcja Robbena z zejściem z prawej strony na lewą nogę. Strzał minął jednak bramkę.

• 68. min.

Eintracht coraz częściej gości na połowie Bayernu i zaczyna się odsłaniać.

• 64. min.

Piękne podanie Lewandowskiego do Alaby, ale ten przegrywa pojedynek z Gikiewiczem. Rożny dla Bayernu.

• 62. min.

Bernat zmienia Ribery'ego.

• OPIS BRAMKI

Piękna indywidualna akcja Niemca, który dostał podanie na 25 metrze i ruszył w kierunku bramki Gikiewicza. Po drodze minął trzech rywali i uderzył obok wychodzącego z bramki Polaka, który znowu nie miał szans. 2:0.

• GOOOOOOL

57. min.

2:0! Goetze!

• 52. min.

Druga połowa na razie wygląda dokładnie tak samo jak pierwsza - Bayern ma piłkę i problem ze stwarzaniem okazji. Goście czekają na kontry.

• 48. min.

Robben przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje jedenastki. Kontrowersyjna sytuacja.

• 47. min.

Indywidualna akcja Robbena przed polem karnym. Holender mógł podawać do Lewandowskiego, ale zbyt długo zwlekał, rywale odebrali mu piłkę.