SV Darmstadt 98
(8)

Liczba oddanych głosów: 70

• Koniec

Trzeba przyznać, że piłkarze Bayernu zagrali w tym meczu bardzo ekonomicznie. Nie forsowali tempa, a awans do kolejnej rundy dało monachijczykom fenomenalne uderzenie Xabiego Alonso.

Nie było emocji w końcowych fragmentach spotkania w Monachium. Bayern wymęczył awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec.

• 89. min.

Robert Lewandowski złapany na spalonym.

• 87. min.

Ospała końcówka w Monachium. Piłkarze Guardioli długo utrzymują się przy piłce, a zawodnicy Darmstadt bezradnie próbują im ją odebrać.

• 83. min.

Coman idealnie złożył się do dośrodkowania Lahma, próbował pokonać Mathenię przewrotką, ale zabrakło trochę precyzji.

• 80. min.

W polu karnym upadł Thomas Mueller, ale sędzia pokazuje, że nie ma mowy o rzucie karnym. Reprezentant Niemiec zdziwiony.

• 77. min.

Zmiana w zespole gości. Za Vrancica wszedł Rausch.

• 74. min.

Dobre kilka minut zespołu z Darmstadt. Tym razem próbowali z wolnego, ale piłka przeszła nad poprzeczką bramki Bayernu.

• 70. min.

Dobra wyjście z własnej połowy Hellera. Zawodnik Darmstadt dograł do Wagnera, ale strzał napastnika gości pewnie wyłapał Neuer.

• 66. min.

Rafinha zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała daleko od bramki Darmstadt.

• 62. min.

Pierwsza groźna szansa Darmstadt! Ale Wagner sfaulował Neuera.

• 58. min.

Dużo niedokładności w zespole z Monachium. Pep Guardiola nie może być zadowolony.

• 55. min.

Thomas Mueller zagrywał do Comana, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i mogła zaskoczyć Mathenię.

• 55. min.

Robert Lewandowski często cofa się po piłkę i próbuje stworzyć okazje dla ofensywnie ustawionych skrzydłowych. Imponująca i ciężka praca Polaka.

• 52. min.

Ładna kombinacyjna akcja Bayernu. Monachijczycy długo wymieniali piłkę, aż w końcu zgubili obronę Darmstadt. Strzał Muellera przeleciał jednak obok słupka.

• 50. min.

Ospale zaczęła się druga część spotkania. Darmstadt próbuje odważniej wyjść do przodu, ale Bayern szybko kasuje wszystkie akcje.

• 48. min.

Bayern wywalczył rzut wolny na prawym skrzydle, ale dośrodkowanie Alonso nieudane.

Zaczynamy drugą połowę.

• Przerwa

Bayern miał w pierwszej połowie tak wielką przewagę, że w drugiej odsłonie możemy spodziewać się kolejnych goli. Oby strzelanych przez Lewandowskiego!

• 45. min.

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Bayern prowadzi po fenomenalnym trafieniu Alonso!