01.08.2017, godzina 20:30

Bayern Monachium

0 3

W finale Audi Cup Liverpool zagra z Atletico Madryt. Bayern zmierzy się z Napoli w pojedynku o trzecie miejsce.

Liverpool zabawił się dzisiaj z Bayernem. Drużyna Kloppa pokazała kila fantastycznych akcji. A Bayern? Bayern nie pokazał nic. Lewandowski, poza okazją z rzutu wolnego, był całkowicie bezradny,

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo Liverpoolu.

• 87. min.

Kibice najpierw wygwizdali piłkarzy Bayernu, a potem licznie zaczęli wychodzić ze stadionu.

• 84. min.

Hummels zaspał i nie upilnował Sturridge'a, który pomknął na bramkę, a potem cudownie przelobował golkipera gospodarzy.

• GOOOOOOL

83. min.

Teraz już 3:0!

• 82. min.

Piłka po strzale Lewandowskiego trafiła w mur.

• 81. min.

Składna akcja Bayernu zakończona strzałem Vidala. Piłka odbiła się od dwóch piłkarzy Liverpoolu i... sędzia odgwizdał zagranie ręką! Rzut wolny. Przy piłce Robert Lewandowski...

• 77. min.

Kontuzja Alaby. Będzie musiał zejść z boiska. Ancelotti nie chce ryzykować.

• 73. min.

Bramka nie jest jednak uznana! Wciąż 2:0 dla Liverpoolu.

• 72. min.

Gwizdy w Monachium. Trudno się dziwić.

• 71. min.

Kent kapitalnie ograł Rafinhę na lewej stronie i podał do Grujica, który płaskim strzałem podwyższył na 3:0.

• GOOOOOOL

70. min.

I bramka rezerwowych! 3:0!

• 67. min.

Aż cztery zmiany w drużynie Liverpoolu.

• 64. min.

Tak Mane cieszył się z bramki wspólnie z Salahem.

• 61. min.

Coman zmienił Jamesa. To na tyle, jeśli chodzi o występ gwiazdy z Kolumbii.

• 59. min.

Wreszcie kibicom w Monachium pokazał się James. Ściął akcję do środka i oddał strzał. Tyle, że niecelny.

• 56. min.

Ancelotti wciąż nie dokonuje zmian, choć w sobotę ma mecz o Superpuchar Niemiec z Borussią. Widać, że poważnie traktuje ten sparing.