Hoffenheim
(0)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 3

Ale mimo tej porażki wciąż jest liderem Bundesligi - ma tyle samo punktów, co Bayer i RB Lipsk (14).

Nie zdążył. Bayern przegrywa 1:2 na własnym stadionie z Hoffenheim.

• 89. min.

Trzy minuty. Tyle dolicza sędzia do drugiej połowy. Bayern się spieszy. Czy zdąży?

• 85. min.

Mueller, po chwili Sule. Ale oba strzały niecelne.

• 81. min.

Zmiana w Hoffenheim: schodzi bohater spotkania - Adamyan, wchodzi Bicakcic.

• 79. min.

Po raz drugi trafia Adamyan, który fantastycznie przyjął piłkę i precyzyjnym strzałem pokonał Neuera. Bayern - Hoffenheim 1:2.

• 78. min.

Goooooooooooooooooooool!!! Hoffenheim!!!

• 75. min.

Dzięki temu trafieniu Lewandowski zrównał się w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi z Manfredem Burgsmellerem (213).

• 73. min.

Ktoooo? No, chyba wiadomo - siódmy mecz w tym sezonie, 11 gol. ROBERT LEWANDOWSKI! Bayern - Hoffenheim 1:1.

• 73. min.

Gooooooooooooooool! Bayern!

• 70. min.

Lewandowski, aaaj! Było blisko - tuż nad poprzeczką...

• 69. min.

Lewandowski strzela, kibice na trybunach gwiżdżą. Domagają się rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez obrońcę Hoffenheim. Ale gramy dalej.

• 66. min.

Lewy chciał efektownie, piętą odegrać piłkę do Gnabry'ego. Z akcentem na próbował. Nieudane zagranie.

• 64. min.

Strzela Mueller, ale trafia w nogę Gnabry'ego.

• 63. min.

Zmiana również w Hoffenheim: Stafylidis zmienił Kaderabka.

• 60. min.

Dwie zmiany w Bayernie: W miejsce Comana i Tolisso wchodzą Muller i Perisić.

• 57. min.

Rozdrażniony Bayern rzucił się teraz do ataku, ale fatalnie uderzył Gnabry.

• 55. min.

Tolisso stracił piłkę na własnej połowie. Rudy podał do niepilnowanego Adamjana, który płaskim strzałem pokonał Neuera. Bayern - Hoffenheim 0:1.