FC Koeln
(1)

Liczba oddanych głosów: 6

• 73. minuta

4:0! Tym razem asysta Coutinho. Brazylijczyk podał do Ivana Perisicia, który precyzyjnie uderzył przy słupku bramki Timo Horna. Lewandowski zszedł już z boiska. Zwycięstwo jest pewne, więc Niko Kovac pozwala mu odpocząć.

• 61. minuta

I 3:0! Ale strzelcem nie jest Robert Lewandowski. Polak oddał piłkę Philippe Coutinho, a on - w stylu Lewego - wykorzystał szansę.

• 60. minuta

Karny dla Bayernu! Ehizibue fauluje Coutinho i dostaje czerwoną kartkę.

• 48. minuta

Lewandowski najwyżej wyskoczył w polu karnym, uderzył głową i piłka wpdła tuż przy słupku. Dziewiąty gol w piątym meczu! Potwór!

GOOOOL! Robert Lewandowski!

• 46. minuta

Lewandowski zamyka pierwszą połowę. Coutinho znakomicie wprowadził go w pole karne, Polak przyjęciem minął bramkarza, ale później z ostrego konta nie udało mu się trafić do bramki zastawianej w dodaku przez dwóch obrońców FC Koeln.

• 44. minuta

I znów Cordoba! Szybka kontra zakończona strzałem obok słupka.

• 41. minuta

Ależ blisko wyrównania! Florian Kainz uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego, Neuer odbił piłkę przed siebie, ale zabrakło dobitki.

• 36. minuta

To ciekawe - Bayern stracił w tym sezonie 4 gole. Aż trzy w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Na bramkę Neuera uderzył Cordoba i był bardzo blisko. Piłka przeszła kilka centymetrów od okienka.

• 33. minuta

Coutinho świetnie zagrywa z głębi pola do Perisica. Ten dostrzegł lukę między obrońcami, uderzył, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło pół metra.

• 28. min.

Kainz dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Bornauw faulował zawodnika Bayernu.

• 27. min.

To był 201. gol Roberta Lewandowskiego dla Bayernu, 8. w tym sezonie i w 5. meczu z rzędu. Polska maszyna!

• 24. min.

Bramkarz Koeln uprzedził Lewandowskiego i przechwycił piłkę. Bayern szuka okazji do podwyższenia prowadzenia.

• 18. min.

Niecelne uderzenie Perisicia sprzed pola karnego.

• 14. min.

Coutinho z rzutu wolnego trafił w słupek! Był blisko pierwszego gola w Bayernie.

• 10. min.

Koeln stara się atakować, ale jak na razie nie umie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Bayernu.

• 5. min.

Strzał Gnabry'ego zablokowany, rzut rożny dla Bayernu.

• 4. min.

Bayern wyprowadził kontratak, Kimmich zagrał do Lewandowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości podcinką. Błyskawiczny początek spotkania w wykonaniu Bayernu!