Liczba oddanych głosów: 25

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

Sport.pl - to jest Twój LIVE

Puchar Niemiec. Bayern przegrał finał!

Bayern Moanchium niespodziewanie przegrał 1:3 z Eintrachtem Frankfurt. Gola strzelił Robert Lewandowski, ale sobotni mecz na pewno lepiej będzie wspominał Niko Kovac, trener Eintrachtu i przyszły szkoleniowiec Bayernu Monachium.

• Eintracht wygrywa zasłużenie z Bayernem Monachium. Atakowali groźniej, niż zawodnicy bawarskiego klubu. Wszystkie bramki piłkarzy z Frankfurtu padły po kontratakach. Niko Kovać pokonuje swoich przyszłych zawodników.

• KONIEC MECZU

90. min. + 6

KONIEC

EINTRACHT WYGRYWA PUCHAR NIEMIEC!

• 90. min. + 6

Eintracht poradził sobie z rzutem rożnym i zawodnicy z Frankfurtu wybili piłkę. Ta trafiła do Gaćinovicia, który popędził na pustą bramkę i będąc na kilka metrów przed polem karnym strzelił bramkę na 3:1.

GOOOOOOOOOOOOOOOL

Mijat Gaćinović

• 90. min. + 5

Sędzia sprawdził na wideoweryfikacji i tylko rzut rożny

• 90. min. + 4

W polu karnym padł Martinez. Czy będzie rzut karny? Raczej nie. Sędzia jeszcze konsultuje się z systemem VAR

• 90. min. + 3

Tolisso daleko w pole karne. Korner dla Bayernu. W pole karne biegnie nawet Ulreich