(4)

Liczba oddanych głosów: 29

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

KONIEC. Bayern Monachium pokonuje Borussię Dortmund, dzięki czemu awansuje do ćwierćfinału Pucharu Niemiec.

Główny arbiter spotkania dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• 88. min.

Trzecią zmianę wykorzystuje również Peter Stoger. Aleksander Isaak wchodzi w miejsce Jeremy`ego Toljana.

• 87. min.

Trzecia zmiana w Bayernie. Sebastian Rudy zmienia Javiego Martineza. Jupp Heynckes wzmacnia defensywę.

• 84. min.

Borussia coraz bardziej dominuje, obraz gry zmienił się o 180 stopni. Teraz to Bayern nie może wyjść z własnej połowy.

• 80. min.

Żółtą kartką ukarany Robert Lewandowski. Polski napastnik najpierw nieczysto zatrzymywał Kagawę, a następnie Yarmolenkę. Sędzia przerwał grę, co nie spodobało się 29-latkowi, który zaczął się kłócić z arbitrem. I własnie za to obejrzał żółty kartonik.

• GOOOOOOL

77. min.

BRAMKA DLA BORUSSII!!!

Kagawa jednym zwodem oszukał Kimmicha i Martineza, spokojnie dośrodkował do Yarmolenki, a ten bardzo dobrym strzałem głową pokonał Svena Ulreicha.

• 75. min.

Druga zmiana w Bayernie Monachium, co ciekawe boiska nie opuścił sygnalizujący problemy mięśniowe Jerome Boateng, a James Rodriguez, którego zmienił Corentin Tolisso.

• 74. min.

Na uraz narzeka Jerome Boateng, który prosi o zmianę.

• 72. min.

Dobre wejście Dahouda, który pomknął prawym skrzydłem i próbował dośrodkować. Jego podanie zablokował jednak Kingsley Coman.

• 70. min.

Bayern wyraźnie cofnięty, nie podejmuje już ryzyka i spokojnie czeka na rozwój wydarzeń. Teraz próbował przeprowadzić szybką kontrę po rzucie rożnym dla Borussii, ale skutecznie przerwał ją Dahoud.

• 68. min.

Świetnie wyszedł w powietrze Kagawa, który otrzymał znakomite podanie od Yarmolenki. Pomocnik Borussii wygrał pojedynek główkowy z obrońcami Bayernu, ale z jego strzałem bez problemu poradził sobie Burki.

• 66. min.

Lewandowski bardzo przeciętnie radzi dziś sobie w pojedynkach jeden na jeden. Tym razem okazał się gorszy od Toljana.

• 64. min.

Ależ niewiele zabrakło Lewandowskiemu! Dobrze ze skrzydła zagrał Coman, piłkę przejął Rodriguez i wypuścił Muellera na prawej stronie, ten zagrał w kierunku Lewandowskiego, którego w ostatniej chwili dobrą interwencją uprzedził Roman Burki.

• 62. min.

Bardzo blisko Borussia! Zgubili krycie obrońcy Bayernu, Kagawa zagrał piłkę do Schurrle, a ten znalazł się w doskonałej sytuacji. Niemiec oddał strzał, ale piłkę odbił Ulreich. Dodatkowo po chwili okazało się, że zawodnik gości był na spalonym.

• 62. min.

Długie dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Bez problemu radzi z nim sobie Sven Ulreich.

• 60. min.

Jupp Heynckes dokonuje pierwszej zmiany w składzie. Boisko opuszcza Franck Ribery, który rozegrał dziś bardzo dobre spotkanie, zastępuje go Kinsley Coman.

• 58. min.

Borussia coraz częściej gości na połowie Bayernu. Kolejną dobrą akcją popisał się Kagawa, który w ostatniej chwili stracił piłkę, którą wybił Jerome Boateng. Gościom należał się rzut rożny, ale sędzia podjął inną decyzję i nakazał wznowienie gry od bramki Ulreicha.

• 57. min.

Dobre, dynamiczne wejście Kagawy w pole karne Bayernu. Japończyk mógł podawać do lepiej ustawionego Yarmolenki, zamiast tego oddał strzał lewą nogą z bardzo ostrego kąta. Piłka przeleciała obok słupka bramki Bayernu, a Ulreich odprowadził ją spokojnie wzrokiem.

• 56. min.

Druga zmiana w drużynie Borussii Dortmund. Z boiska schodzi Raphael Guerreiro, a w jego miejsce wchodzi Andre Schurrle.