(26)

Liczba oddanych głosów: 82

Wi�cej o wydarzeniu

Robert Lewandowski gra z kontuzją

Uraz barku, którego Robert Lewandowski doznał podczas ligowego meczu z Borussią Dortmund, wciąż dokucza reprezentacyjnemu napastnikowi.

• 90. min. + 5

Koniec meczu! Szał radości Borussii Dortmund. To czwarty finał z rzędu drużyny Łukasza Piszczka. Piłkarze Bayernu załamani, ale nie ma się co dziwić, przegrali ten mecz na własne życzenie.

• 90. min. + 3

Bayern domaga się rzutu karnego, ale sędzia pokazał, że wcześniej Martinez faulował Schmelzera.

Sędzia doliczył do drugiej połowy aż pięć minut. Będzie jeszcze walka!

• PILNE

84. min.

To powinien być gol dla Bayernu! Robben miał idealną sytuację, piłkę na lewej nodze, a trafił prosto w wysuniętą rękę bramkarza BVB.

• 78. min.

Robben chciał natychmiast odpowiedzieć na gola Borussii. Holender zaatakował prawym skrzydłem, w swoim stylu zszedł do środa, ale uderzenie lewą nogą minęło prawy słupek bramki Romana Buerkiego.

• 74. min.

Reus wyprowadził kontratak, który fantastycznym strzałem pod poprzeczkę pokonał Svena Ulreicha. Duża klasa!

• GOOOOOOL

74. min.

Co za powrót Borussii Dortmund! Co za mecz! Ousmane Dembele i Bayern, na ten moment, poza finałem Pucharu Niemiec.

• 69. min.

Całą akcję rozpoczął Łukasz Piszczek. Polak zagrał do Dembele, a Francuz idealnie dośrodkował do niepilnowanego Aubameyanga! To będzie wyśmienita końcówka w Monachium.

• GOOOOOOL

69. min.

Borussia zbudowała perfekcyjną akcję w ofensywie i mamy remis! Pierre-Emerick Aubameyang!

• PILNE

64. min.

Wymiana ciosów w Monachium! Najpierw Robben nie wykorzystał fenomenalnej szansy po podaniu Lewandowskiego, piłkę na słupek odbił Bender, a chwilę później Borussia nie wykorzystała ataku prawy skrzydłem.

• 57. min.

W odpowiedzi kontratak Bayernu. Robben szarpnął lewym skrzydłem, nie zdecydował się na podanie do Lewandowskiego, a powinien.

• 55. min.

Szybki wypad Borussii, ale indywidualną akcję Dembele skasował, w polu karnym, Mats Hummels.

• 51. min.

Bayern nie popełnił błędu z pierwszej połowy i od początku przejął inicjatywę.

• 47. min.

I już Lewandowski mknął na bramkę Borussii! Niestety, w decydującym piłka odskoczyła od nogi Polaka.

Czas na drugą połowę!

• Borussia zaczęła odważnie. Zaatakowała Bayern wysoki pressingiem, ale z upływem minut dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji. Zasłużone prowadzenie drużyny Carlo Ancelottiego.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Monachium!

• PILNE

44. min.

Lewandowski mógł dobić Borussię w pierwszej połowie, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Polak przegrał pojedynek z Romanem Buerkim.

• 42. min.

Bayern cały czas w ataku, nie ma odpuszczania.

• GOOOOOOL

40. min.

Były zawodnik Borussii Dortmund nie cieszył się z gola. To się nazywa szacunek do byłego klubu.