17.04.2018, godzina 20:45

Bayer Leverkusen

2 6

• 80. min.

Bayern pokonał aż 6:2 Bayer Leverkusen. Dwa gole dla monachijczyków strzelił Robert Lewandowski. Rywalem Bayernu w finale (19 maja w Berlinie) będzie zwycięzca drugiego półfinału, w którym zmierzą się Schalke z Eintrachtem Frankfurt.

• 80. min.

Statystycy Pucharu Niemiec zmienili strzelca pierwszego gola. Po analizie wideo uznano, że to Robert Lewandowski jako ostatni dotykał piłki, zanim wpadła do bramki. Tym samym Polak ma dwa trafienia w meczu z Bayerem.

• 78. min.

Hat-trick Thomasa Muellera. Świetnie wyprzedził obrońcę, wykonał obrót i strzelił obok zdezorientowanego bramkarza.

• 72. min.

Goool dla Bayeru! Bailey idealnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka otarła się o słupek, Ulreich nie miał żadnych szans. 2:5 dla Bayernu.

• 64. min.

Gooool!5:1 dla Bayernu. Błyskawiczna akcja Bawarczyków. Rafinha wbiegł w pole karne, odegrał do Robbena, ten uderzył mocno, a piłkę jeszcze trącił Mueller.

• 61. min.

Gooool! Bayern prowadzi 4:1. Świetne dogranie do wbiegającego w pole karne Ribery'ego, ten poślizgnął się na piłce, ale ta wpadła pod nogi Thiago Alcantary. Rozejrzał się, podbiegł odrobinę i strzelił do bramki.

• 59. min.

Nie ma gola dla Bayeru. Volland na spalonym.

• 52. min.

Gooool! Bayern prowadzi 3:1. Świetne wstrzelenie piłki w pole karne, Mueller dopadł do piłki, przyjął ją i strzelił między nogami bramkarza.

• 50. min.

Obrońcy Bayernu dziś zdekoncentrowani. Bayer cudem unika straty drugiej bramki.

Po jednej zmianie w każdej z drużyn. Retsos zastąpiony przez Baileya w Bayerze, a w Bayernie Rafinha w miejsce Alaby.

Gramy. II połowa w półfinale Pucharu Niemiec.

• 40. min.

Kontuzja lewego kolana Larsa Bendera. Utyka, ale na razie na murawie zostaje.

• 36. min.

Kapitalna interwencja Ulreicha przy strzale Bellarabiego zza pola karnego.

• 33. min.

Mueller strzelał zza pola karnego. Leno ze spokojem łapie piłkę.

• 32. min.

Obrońcy Bayernu znów zaspali, całe szczęście dla monachijczyków Ulreich zachował czujność.

• 30. min.

Groźna akcja Bayernu. Kimmich wstrzelił piłkę w pole karne, ale zabrakło tam jego partnerów.

• 26. min.

Boateng fauluje Vollanda, sędzia odgwizduje faul, a gracz Bayernu zaczyna się awanturować. Szybko zostaje przywołany do porządku.

• 24. min.

Lewandowski faulowany przez Larsa Bendera przy walce o górną piłkę.

• 16. min.

Goool! Bayer strzela kontaktową bramkę. Dośrodkowanie z rzutu wolnego. W zamieszaniu w polu karnym jeden z graczy Bayernu podbił piłkę głową, ale dopadł do niej Lars Bender i strzelił głową nad obrońcami i obok bezradnego Ulreicha.