Piast Gliwice
(11)

Liczba oddanych głosów: 14

• Dziękujemy za relację!

• Piast Gliwice niespodziewanie zremisował z BATE Borysów (1:1) w pierwszym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jedyną bramkę dla gliwiczan zdobył Piotr Parzyszek. BATE kończyło spotkanie w "10", jednak zespół Waldemara Fornalika nie zdołał wykorzystać przewagi.

• PILNE

90+7. min.

Koniec meczu! Sędzia nie pozwolił wznowić gry rzutem rożnym. Piast remisuje 1:1 z BATE Borysów.

• 90+7. min.

Kapitalnie interweniuje Plach po uderzeniu z rzutu wolnego!

• 90+5. min.

Pietrowski fauluje rywala w pobliżu własnego pola karnego. Ostatnia okazja dla BATE.

• 90+3. min.

Zagotowało się na boisku po faulu na Aquino, ale sędzia szybko uspokoił sytuację.

Ostatnia zmiana w Piaście. Valencia został zmieniony przez Badię.

Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Dragun. Piłkarz BATE nadepnął na stopę Sokołowskiego, przez co jego zespół będzie kończył mecz w "10".

• 85. min.

Zmiana w Piaście. W miejsce Parzyszka wchodzi Aquino.

• 81. min.

Znakomicie interweniował Chichkan! Świetnie uderzył sprzed pola karnego Kirkeskov, ale bramkarz BATE fenomenalnie odbił piłkę.

• 80. min.

BATE kontroluje grę w ostatnich minutach, bez trudu przerywając ataki piłkarzy Piasta.

• 76. min.

Dragun ukarany żółtą kartką za uderzenie łokciem Sokołowskiego, który ma po tym starciu rozcięty łuk brwiowy i potrzebuje pomocy medycznej.

• 74. min.

Valencia oddał strzał z pola karnego, ale został bez trudu zablokowany.

• 68. min.

Faul na Pietrowskim tuż przed polem karnym BATE. Świetna okazja dla Piasta na uderzenie z rzutu wolnego.

• 66. min.

Milić zmienił Moukama w zespole BATE.

• 64. min.

Bramka dla BATE! Dragun otrzymał piłkę w polu karnym i celnym strzałem przy słupku pokonał Placha.

• 63. min.

Szybka akcja Piasta. Kirkeskov dośrodkował z lewej strony, piłka spadła na nogę Konczkowskiego, który jednak fatalnie przestrzelił.

• 61. min.

Natychmiast zareagował Waldemar Fornalik, który zmienił Patryka Dziczka, wprowadzając za niego Patryka Sokołowskiego.

• 60. min.

Plach pewnie złapał piłkę po strzale Moukama.

• 59. min.

Patryk Dziczek fauluje drugi raz w krótkim czasie rywala. Tym razem nie otrzymał żółtej kartki, ale BATE będzie miało dobrą okazję na oddanie strzału.