• GOOOOOOL

84. min.

Trafienie również w meczu WBA - MU! Danny Welbeck podwyższa na 3:0!

• KONIEC

Koniec obu spotkań, Arsenal zagra w półfinale Pucharu Anglii po ograniu Evertonu, a podopieczni Davida Moyesa w końcu dali powody do zadowolenia swoim kibicom pokonując WBA 3:0.

Tym samym dziękujemy za relacje i zapraszamy na kolejne.

Na Emirates 3 minuty doliczone, a w meczu WBA - MU Anichebe dostaje żółtą kartkę.

• 87. min.

Sporo bramek w końcówkach meczów na obu stadionach i wygląda na to, że zwycięzców obu starć już znamy.

• GOOOOOOL

86. min.

Giroud na 4:1! "Kanonierzy" nie dają szans rywalom w końcówce!

• GOOOOOOL

83. min.

Kolejny krok Arsenalu do półfinału, Giroud strzela na 3-1!

• 82. min.

Coraz bliżej do końca obu spotkań. Coraz więcej wskazuje na to, że Arsenal zagra w półfinale Pucharu Anglii, a Manchester wygra i zachowa czyste konto, co w ostatnich tygodniach nie było taką oczywistością...

• 79. min.

Jak widać "Czerwone Diabły" ośmieliły się dobrym wynikiem i próbują różnych środków by strzelić bramkę.

• 78. min.

Osman i Kagawa wchodzą na boisko w obu meczach. Na Emirates dołącza do niech jeszcze Rosicky.

• 72. min.

W odpowiedzi Everton podkręca tempo, próbuje kombinacyjnej gry, ale defensywa Kanonierów nie popełnia błędów. Niewiele ponad kwadrans do końca meczu.

• 69. min.

Wracając do bramki dla "Czerwonych Diabłów" to ekipa Davida Moyesa ładnie rozpracowała obronę WBA, Rafael dostał bardzo dużo miejsca na skrzydle, dośrodkował, a Rooney strzelił głową z najbliższej odległości.

• GOOOOOOL

68. min.

Arteta trafia z karnego, ale Giroud za wcześnie wbiegł w pole karne i Hiszpan musi uderzyć ponownie, ale po raz kolejny robi to skutecznie i "Kanonierzy" prowadzą 2:1

• PILNE

67. min.

Rzut karny dla Arsenalu!

• 63. min.

Arsenal znowu podkręca tempo na Emirates, ale bez efektu bramkowego. Kanonierzy próbują obciążać skrzydłowych i tamtędy szukać sposobu na zagrożenie bramce Evertonu.

• 57. min.

Arteta ładnie znalazł Cazorle z lewej strony pola karnego, ten spróbował technicznego uderzenia, ale bramkarz Evertonu wyciągnął się jak struna i obronił strzał Hiszpana

• 55. min.

Lukaku dogrywa do Barkleya, ten na czystej pozycji na czternastym metrze, jednak uderzył tuż nad poprzeczką.

• 52. min.

Gera szczęśliwie nieco przedarł się przez obronę Manchesteru, ale z najbliższej odległości strzelił wprost w De Geę

• 50. min.

A tak z gola cieszyli się piłkarze MU. Spokojny początek drugich połów na poszczególnych stadionach. Jedynym wartym odnotowania wydarzeniem żółta kartka dla van Persiego.