Arsenal

4 0

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 3

Arsenal (Oezil) jeszcze trafia w słupek i sędzia kończy mecz! Arsenal wygrał 4:0 i awansował do V rundy Pucharu Anglii. Bramki strzelali Podolski (dwie), Giroud i Cazorla. Z bardzo dobrej strony pokazał się Łukasz Fabiański, który obronił trzy groźne strzały.

I na koniec jeszcze jedna obrona Fabiańskiego, który kończy mecz z czystym kontem. Złapał uderzenie Clarka.

• 89. min.

OPIS BRAMKI: Udana dobitka Cazorli. Miał o tyle ułatwione zadanie, że w bramce stali tylko... piłkarze Arsenalu.

• GOOOOOOL

89. min.

Gol dla Arsenalu! 4:0!

• 86. min.

Giroud strzela trzeciego gola dla Arsenalu:

• 86. min.

OPIS BRAMKI: Giroud zaliczył pierwszy kontakt z piłką i od razu cieszył się z gola. Uderzył na bramkę z bliskiej odległości po dobrym podaniu Gibbsa.

• GOOOOOOL

85. min.

Gol dla Arsenalu! 3:0!

• 79. min.

I ostatnia zmiana w ekipie Wengera. Giroud za mocno oklaskiwanego Podolskiego.

• 78. min.

Mecz wyraźnie stracił tempo. Coventry chyba już pożegnało się z marzeniami o awansie, bo huraganowych ataków nie widać.

• 71. min.

I jeszcze jedna roszada: Gedion Zelalem zmienia Oxlade'a-Chamberlaina. Niemiec z etiopskimi korzeniami za dwa dni skończy 17 lat, a dziś debiutuje w drużynie "Kanonierów".

• 71. min.

Zmiana: Cazorla wchodzi za Bendtnera.

• 69. min.

Kolejna nieudana próba Coventry. Adams uderza wysoko nad bramką.

• 65. min.

Na murawę wtargnął kibic. Chwila przerwy.

• 63. min.

Wyrównał się mecz w drugiej połowie, Fabiański ma więcej pracy i na razie spisuje się nieźle. Z wyjątkiem tego przyjęcia z 48. minuty nie popełnił żadnego błędu.

• 60. min.

Bendtner stanął przed szansą na gola, ale uderzył obok bramki.

• 60. min.

Fabiański "odprowadza piłkę wzrokiem":

• 56. min.

Słupek ratuje Fabiańskiego! Clark uderzał zza pola karnego i niewiele się pomylił.

• 52. min.

Ależ okazja Coventry. Clark znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim, ale Polak zdołał obić piłkę. Nie bez znaczenia był też wślizg Koscielnego, który utrudnił Clarkowi oddanie dobrego strzału.