Komentarze (7)
  • kibolzpoznania

Oceniono 20 razy 12

Nasz Wojtek to wykapany Tatuś. W gębie co to nie on a w rzeczywistości żenada. Moja rada
    Synu twój Tata to byl przeciętny bramkarz więc przestań go przypominać i weź się do roboty. Bo jak Wenger się w końcu w ku.... to zostanie Ci to końca kariery Championship ewentualnie Legła w kraju

• marin841

Oceniono 32 razy 26

Jestem wieloletnim kibicem Arsenalu, oczywiscie nie jestem zadowolony z porazki ale dobrze ze Szczesny puszcza glupie gole. To co on ostatnio wyprawia na przedpolu (w trakcie rzutow roznych, wolnych) wola o pomste do nieba. Moze w koncu zauwazy ze nie jest az tak dobry jak mu sie wydaje i spotulnieje, przestanie gwiazdorzyc (nie twierdze ze nie ma talentu, bo moze byc jednym z najlepszych bramkarzy na swiecie).
    Cale szczescie , ze do reprezentacji wrocil Boruc, ktory wyraznie wraca do wysokiej formy i nie byl bym zdziwiony jak on przejmie nr 1 w bramce (chyba ze Wojtek w koncu wezmie sie za siebie).
    Wydaje mnie sie ze Wojtek mysli , ze jest wielki a tak naprawde do Dudka czy Boruca za swoich najlepszych dni brakuja mu lata swietlne.
    Mam nadzieje ze Wojtek sie ogarnie bo jak na razie utknal w miejscu, o ile powoli sie nie cofa. Szkoda takiego talentu.

• szesnastusynowbenka

Oceniono 17 razy -9

po bledzie szczesnego...

to nie dziennikarz moze napisac takie slowa.
    szcesny nie strzelil 3, czy 4 baramek , jak oczekiwano przed meczem ?

Oceniono 28 razy -8

... jaki błąd ??? chyba Pan redaktor oglądał inny mecz ?! obronił bombę, którą prawie żaden bramkarz by nie obronił, a że piłka potem wpadła pod nogi innego zawodnika to już inna bajka.

Wi�cej o wydarzeniu

Puchar Anglii. Słabe noty Szczęsnego. BBC: Powinien się zachować lepiej

Wojciech Szczęsny zaliczył bardzo słabe noty za swój występ w sobotnim meczu przeciwko Blackburn Rovers w piątej rundzie Pucharu Anglii. Mimo że Polak przez większość spotkania był bezrobotny, to w 72. minucie tak niefortunnie odbił strzał Martina Olssona, że Kazim-Richards nie miał problemów ze skuteczną dobitką. ?Powinien się zachować lepiej? - tak skomentował występ Szczęsnego portal BBC.

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Arsenal przegrywa po błędzie Szczęsnego i odpada z Pucharu Anglii.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 88. min.

A tak bramkę puścił Szczęsny:

• 88. min.

Strzał Diaby'ego Kean wybija przed siebie, ale nikt do tego nie dobiegł.

• 85. min.

Blackburn zamknięte we własnym polu karnym.

• 82. min.

Piękne podanie Wilshere'a nad obrońcami, ale Monreal nie opanował piłki.

• 79. min.

Blackburn cofnęło się głęboko do obrony, to będzie dla nich długie 10 minut.

• 76. min.

Dośrodkowanie Wilshere'a, ale Giroud przyjął piłkę ręką, co zauważył sędzia.

• GOOOOOOL

72. min.

Zmiany nie pomogły! Arsenal przegrywa. Olsson uderzył z woleja, Szczęsny wybija piłkę do której dopada Kazim i umieszcza ją w siatce!

• 71. min.

Trzy zmiany w Arsenalu. Na boisku pojawiają się Podolski, Wilshere i Cazorla.

• 65. min.

Ależ uderzenie Rosicky'ego! Piłka zmierzała w samo okienko, ale w ostatniej chwili nabrała innej rotacji i o milimetry minęła spojenie słupka z poprzeczką.

• 59. min.

Po kolejnym rzucie rożnym Diaby uderzył ponad poprzeczkę.

• 54. min.

Oxlade-Chamberlain na skraju pola karnego zwiódł jednego z obrońców i uderzył. Strzał zablokowany przez Danna.

• 49. min.

Dośrodkowanie Olssona, piłka odbiła się od Vermaelena i przeleciała minimalnie obok bramki Szczęsnego.

Druga połowa rozpoczęta.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Uderzenie z rzutu wolnego Artety, broni Kean.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 44. min.

Świetne podanie w tempo Rosicky'ego do Gervinho, ten wyszedł sam na sam, ale fatalnie przestrzelił.

• 41. min.

Żałosna próba wymuszenia faulu przez Coquelina. Sędzia niespodziewanie nie ukarał go żółtą kartką.

"> Co za wpadka Finów! Trener koszykarskiej Legii chciał wyjść z konferencji [WIDEO]